Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15-16 óra alvás naponta nem...

15-16 óra alvás naponta nem sok egy 16 hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés
Nektek mennyit alszik , aludt ennyi idősen gyermeketek?

2013. júl. 13. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted, az éjszakai alvás és a napközbeni együtt ennyi?

Szerintem éjjel a 10-12 óra mindenképpen kell, napközben is még ennyi idősen 2 alkalommal 1-1,5 óra belefér.

Az én lányom még csak 10 hónapos, de rutin napokon (értsd, nem gyötri front, vagy a foga) 2 óránként kéri az alvást napközben, és alszik átlag 1 órát alkalmanként, és éjjel 11-12 órát alszik.

Azért a gyerekek sem egyformák, mindnek más lehet az alvásigénye. Én szerettem sokat aludni. Most is, csak nekem kicsit eltolódott a bioritmusom, bagoly vagyok. Öcsémnek elég volt éjjelente 8-9 óra, 11 előtt soha nem lehetett lenyomni aludni.

2013. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam kb. 14-15 órát aludt ennyi idősen. Most két és fél éves múlt, s gyakran még mindig összejön ennyi. Éjjel 11 óra, nappal 3.
2013. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár az én egyévesem aludna ennyit. :-)Nincs semmi gond, ne aggódj, örülj, hogy ilyen kis mormotád van. :-)
2013. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!