Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudjuk, mi az igazi...

Honnan tudjuk, mi az igazi szeretet? Hogyan nyilvánul meg az, hogy szeretem a gyerekem? Mit érzek, és hogyan viselkedek?

Figyelt kérdés

Hogy törődök vele (ez inkább felelősség)? Hogy aggódok érte (ez inkább sajnálat)? Hogy majomszeretettel csüngök rajta (ez inkább nekem jó)? Hogy boldog vagyok, amikor aranyos és jópofa (ez is rólam szól, mert jó kedvre derülök)?

Vagy a szívem ÁLLANDÓAN telve van valami eufórikus érzéssel? Hogy mindig és állandóan szeretem, akármilyen, akármit csinál, én akkor is érzem azt, hogy szeretem? Létezik ilyen szeretet? Hogyan lehet erre magam kiképezni?


Olyan sok a teher és a gond az életben, hogy olyan nehéz mindig így, ellazultan, tisztán látva szeretni.


2013. júl. 17. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van gyereked,akkor kell tudnod a választ. ha nincs,akkor meg fogod tudni..
2013. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van gyerekem, ez egy nehéz kérdés.

Néha úgy érzem, nem vagyok elég jó anya, és kíváncsi vagyok, mások hogyan szeretnek.

2013. júl. 17. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van kisbabám, mégsincs tele a szívem eufórikus érzelmekkel.

Szeretem, de semmi extra csöpögős szeretetroham nincs bennem.

2013. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja?
2013. júl. 18. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem senkinél sem ugyan úgy nyilvánul meg. és nem szeretünk mindenkit egyformán.

Ez számomra egy kicsit furcsa kérdés,mert nem értem miért nem tudod,hogy hogyan nyilvánul meg az,hogy szereted a gyereked. csak tudod,hogy hogyan viselkedsz amikor szeretsz valakit..?


én tudom magamról,hogy kit mennyire hogyan és miért szeretek.

nyílván máshogy szeretem a férjemet és máshogy a gyerekeimet.

2013. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!