Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az exbarátnőm viselkedése mire utalhat?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt összejöttünk, mert engem és őt is dobta a párja. Azonban én egy nagyon rossz fél évet adtam neki, teli veszekedéssel, kontrollal,ellenőríztegésekkel(facebook, email stb)féltékenységgel.Miattam kárt tett a saját holmijaiban is. Annyira tetőfokára hágott a dolog, h szünetet kért, és kerek két hétig fel sem vette a telefont, azt akarta változzam meg a két hét alatt. Aztán felvette a kapcsolatot velem, és egészen a szünet után még két hétig kapcsolatban voltunk, amikor is ugyancsak súlyos balhék kezdtek keletkezni, bár be kell valljam a csaj olyan volt már, hogy ha egy rossz szót szóltam, már nagyon kiakadt. DE végül a szülei kimondták helyette h vége, és utána ő is a barátain keresztül, aztán már maga is mondta h vége. Könyörögtem a sokadik esélyemért,d e nem kaptam, egyszerűen már nem akar tőlem kapcsolatot, mert azt hiszi nem tudok már változni(azt mondta h csak egy kicsit változtam a szünetben és ez nem elég)Meg hogy szeret engem, de már nem tudja folytatni mert nincs ereje hozzá és vége. Amióta nem írok rá, azóta furán viselkedik: a barátnőinek tesz ki szíveket, mindent lájkolgat, még csajos filmnézésre is invitálja lányismerőseit. Mitől lehet ez, ha jobban belegondoltok? Én alattam nem akart ennyit a barátnőivel lógni meg semmi, most meg furcsa módon fagyizni meg mindent akar a barátnőivel. Én mondtam neki utoljára, hogy egész életemben várni fogok rá, illetőleg ő azt is belátta, h valszeg nem lesz ilyen pasija, aki annyira szeretné mint én(m,ert én nagyon szerettem és szeretem, életem első IGAZI nagy szerelme)Azt mondta nem tudja mi lesz a jövőben kettőnket illetően, de azt éreztem a szövegéből, h nem akar már velem lenni és talán már nem is szeret(bár állítja h még mindig szerelmes belém) Mindenesetre ilyen párja még nem v olt aki ennyire szeretné, és emellett ennyit bántaná is. Már nem akar esélyt adni nekem, semmiféle képpen sem és akörnyezete is ezen van, h ne adjone sélyt nekem, aszülei és a közvetlen és nem közvetlen barátai is mind ellenem vannak. Páran azt mondták, h most kiderül mennyire szeret, ha visszajön magától hozzám, akkor szeret, ha meg nem akkor sajnos nems zeret. NA de szerintetek mire utal ez a túlzott barátnőzés szakítás után? BOCS A HOSSZÚSÁGÉRT

2013. jún. 11. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tl;dr
2013. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MEGFOJTOTTAD.
2013. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ha negatív kritikát akartok írni, vagy bármi negatívat, azt inkább írjátok meg privátba kérlek titeket, előre is köszi aki megteszi ezt egy csajozásban pancser 19-20 éves srácnak, aki rengeteget szenvedett már, mert a női csak kihasználták és mindig csak szamár volt ló helyett
2013. jún. 11. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:
csak az tud szamár lenni ló helyett, aki elfogadja a rosszat jó helyett.
2013. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem, hanem az, akit a nők csak kihasználni tudnak, de akkor igaz ez, én szamár voltam ?
2013. jún. 11. 23:25
 6/12 anonim ***** válasza:

nem jól szeretted ezt a lányt.

a szeretet arról szól, hogy valakit boldoggá teszünk, és nem boldogtalanná.

az legyen a célod, hogy minden napja boldog legyen, amit veled tölt. és neked is minden napod boldog legyen, amit vele töltesz.

nagyon rászálltál erre a lányra, nem hagytad, hogy szabad legyen. hogy levegőt vegyen.

azért találkozik a barátnőivel, mert végre szabad, és azt csinál, amit akar.

2013. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 infomoly ***** válasza:

A lány nagyon is jól csinálja. Éli tovább az életét és próbálja kiélvezni a szabadságát. Ha esetleg nem tette volna túl magát rajtad, akkor is jobb így, mint hogy otthon eméssze magát.


Ne azon gondolkozz, hogy szamár voltál-e vagy sem. A jelzőktől nem leszel okosabb és nem fogsz megváltozni. Azt próbáld meg egy kicsit elképzelni, hogy milyen volt neki veled lenni, amikor annyira lekorlátoztad és "megfojtottad". Képzeld magad a helyébe, csak 1 napra.


A másik dolog a bizalom. Amíg nem bízol meg a barátnődben, addig nem lesz boldog kapcsolat belőle. Persze oké, hogy átvertek és kihasználtak és ezért már nem bízol senkiben. De másképp nem megy. Ha átvertek, fel kell ismerni, hogy miért történt, te miben hibáztál és tanulni kell belőle. Felállni és menni tovább. Nehéz, de az élet erről szól.

Kívánom, hogy legyen a jövőben kölcsönös szereteten és bizalmon alapuló boldog kapcsolatod.

2013. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Bizonyára, "elhanyagolta" a barátnőit miattad.


Ne lógasd az orrod, KERESS MAGADNAK MÁST!


Ne élesztgess egy olyan tüzet amely már elhamvadt!


A párkapcsolathoz nem elég egy akarat.

2013. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mivel rossz félévet adtál neki, és zivataros, viharos volt a kapcsolat ("tetőfokára hágott"), hogy saját holmijában, mint elismerted, miattad tett kárt, az elválásotokba bele kellene nyugodnod.

A kárát megtérítetted-e?-persze arra viszonzást ne várj, de egy piros pontot kaphatsz talán érte, saját lelkiismeretednek legalább is jót tenne, s ha eszedbe jut valami szép emlék belenézhetsz legalább nyugodtan a tükörbe, s nem kell szemlesütve közlekedned.


Türelmetlennek tűnsz: "két hétig fel sem vette a telefont" - számolod a másodperceket? nincs munkád? nincsenek barátok, család, hobbi, tanulás, mellyel szalad az idő? Foglald el magad!

"Azt akarta változzam meg a két hét alatt" - ez a fentiek alapján jogosnak tűnik, nos és megváltoztál, s mennyiben? Igen valószínű, hogy ilyen rövid idő nem volt elég - megjegyzem nem is lehetett elég, mert komoly idő kell, - egy komolyabb változáshoz, kis változás viszont alig érzékelhető. Te azonban máris jelentkeztél? Minek ha elküldtek?

A társkeresés időszakában a ismerkedéseken, a megértésen, alkalmazkodáson, csalódásokon, és szakításokon keresztül vezet a tapasztalatszerzési és személyiségfejlődési út a tartós jó kapcsolat felé. Hány éves vagy? Nincs időd erre? Nem akarsz fiatal barátom, ehhez felnőni?

Felnőttként is lehet az ember kibírhatatlan gyerek, mint manapság oly sokan, mely nem követendő.

Az utolsó kérdésre 2, 6, 7, 8-cal egyetértek. Pacsi!


Ez a vonat már elment.

Ne siránkozz! Változz, alkalmazkodj, ismerkedj, keress új partnert!

2013. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ő jó úton halad.


Te viszont a rosszon, s nem akarsz belőle

alkalmazkodni, se tanulni.


Pedig mint mondják, más hibájából tanul az okos, és sajátjából tanul a but@

2013. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!