Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit játszak a 3 éves kisfiammal?

Mit játszak a 3 éves kisfiammal?

Figyelt kérdés
Készség fejlesztő játékokra gondolok, olyanra, amit nem a boltban veszek meg készen.
2009. okt. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
rajzolj, mondókázz, tornázz, só-liszt gyurmázz, krumpli-nyomdázz, építs építő kockákkal...most ennyi, ha eszembe jut még valami írok:)
2009. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen!!! Ilyenekre gondoltam :) Köszönööööm!!!!!
2009. okt. 21. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2009. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Krumplinyomda. Hogyan és milyet csinálsz?
2009. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Piciknél, 3 éveseknél méh nem annyira a forma a lényeg, hanem maga nyomdázás!Szóval nem kell nagy dologra gondolni, annyi az egész, hogy félbe vágsz egy krumplit, és a félbevágott részen faragsz egy mintát, ami kiemelkedik a krumpli félbevágott részének síkjából.Ez lehet egy egyszerű kör, vagy négyszög, de én még egy mosolygós fejet is el tudok képzelni úgy, hogy kifaragsz egy kör alakot, belevájsz két szemet, egy szájat.Majd a úgy kell nyomdázni ezzel, hogy a gömbölyű, héjas résznél megfogod, azt a rész amit kifaragtál, ami "kiáll" belenyomod vízfestékbe, majd a lapra. Nagyon élvezik, egyszerű megcsinálni!Lehet vele keretet mondjuk egy rajznak, pl karácsonyra nagymamának-nagypapának, de én azt is el tudom képzelni, hogy mikor leesik a hó, láttok majd madár lábnyomokat benne, erre felhívod gyermeked figyelmét, majd csinálsz lábnyom formákat így krumpliból és a papíron megörökítheti amit látott a kertben, séta közben!Ezek tök jó, olcsó, és nagyon is értelem fejlesztő játékok, amiket garantáltan élveznek a gyerekek:)

remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed, vagy nem voltam elég érthető, írj nyugodtan:)

2009. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!