Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketek kire hasonlít...

Gyermeketek kire hasonlít külsőre és kire belsőre?

Figyelt kérdés

Természetesen már nagyobb gyerekekre gondolok.


Kislányom 3 éves. Kinézetre úgy néz ki mint én 3 évesen, de természetben az apja.


2013. júl. 21. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
4 éves kisfiam van. Sokak szerint csupa apja, szerintem meg nagyon vegyes. Természetileg a makacsságágát és a hisztijeit apától örökölte, az érzékenységét, empatikus érzését pedig tőlem. Így teljesen vegyes.
2013. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Valamikor azt mondom tiszta anyja, valamikor hogy tiszta apja :D

Mások azt mondják, hogy nagyon az apjára hasonlít, és belsőre pedig olyan mint én :) (kisfiú egyébként)

2013. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 éves kislány nagyon nagyon vegyes,apjára ütött 1 éves koráig,aztán ahogy nő egyre jobban rám külső szempontból.

le sem tagadhatna minket.

belsőre is szintúgy,lobbanékony,akaratos mint mi :D

2013. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a zöld kezek
2013. júl. 21. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!A 6 éves lányom külsöre és belsőre is tiszta apja :-)Ugyanaz a szem,ugyanaz az áll,orr..szóval kiköpött apja.Természete szintén apa:makacs,akarnok,maximalista,és nagyon tud hisztizni :-)A kicsi most 16 hónapos,vonásaiban nagyon vegyes,az orrocskája és a göndör haja tiszta apja,de egyébként inkább rám hasonlít.A belső tulajdonságait tekintve pedig tiszta nagymamám:kis mimóza,hamar elsírja magát,érzékeny,de nagyon jó szívű,nem hisztis kislány.
2013. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van a legidősebb fiu tiszta apja igen okos ,kivül is tiszta apja kisebbik fiam szorgalmas ,kis mimoza ,de ha felmérgesitik akor igen mérges kisfiu lesz ,kölsöre nem tudnám megmondani kire hasonlit ,kedves ,aranyos kisfiu amugy .kislányom a legkisebb ő tiszta én vagyok kivül belül
2013. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!