Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiamat hogy tudnám...

5 éves fiamat hogy tudnám elegánsan felöltöztetni egy esküvőre, hogy ne legyen melege?

Figyelt kérdés
Kising, csokornyakkendő, szövetnadrág van előkészitve, de hétvégére kánikulát mondanak és sajnálnám szegényt abban pácolódni. Egy fekete rövidnadrág(nem sportos) mehet? Vagy felejtős? Ja és nem hűvös templomban lesz tartva.
2013. júl. 22. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
rövid ujjú ing és rövidnadrág vagy a szertartásig a hosszú aztán rövid..
2013. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem őt nyugodtan öltöztesd rövid nadrágba
2013. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövidnaci és ing nyugodtan lehet. Így is elegáns lesz. Egy vagány kockás ing.
2013. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szellős rövid ujjú ing nyakkendő nélkül, és rövid nadrág (nem fekete szövet), szandál zokni nélkül pont jó lesz, kinti részhez sapka, kalap, mert valóban iszonyú hőség lesz!


Szerintem nadrágból sem muszáj a fekete, vagy legalább öltöztesd át a templomi rész után. Vigyél magaddal egy vékony nyári pólót, ilyenkor még a felnőttek is nyugodtan átöltözhetnek a lakodalom részre, nemhogy a kisgyerekek.

2013. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Akkor keresek valami rövidet nadrágnak:)
2013. júl. 22. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha könnyű anyaga van a fekete rövidnadrágnak, nem kell másat keressél. Tavaly én is fekete rövid nadrágba öltöztettem a fiam esküvőbe, nem izzadt, nem lett semmi baja pedig a legnagyobb kánikula ideje volt. Éppen ne a napon tartsad, ha lehet árnyékban játszodjon.
2013. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,könnyü anyaga van a hosszúnak. Természetesen nem a napon fogunk ücsörögni:) A rövidnacit nem éreztem alkalomhoz illőnek,azért tettem fel a kérdést.
2013. júl. 23. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:
6/7-es vagyok. szerintem egy kisgyereknél senki nem azt nézi, hogy mennyire van alkalomhoz illően felöltöztetve, habár tudják csodálni, hogy milyen édesek, hanem az a fontosabb, hogy a gyerek jól érezze magát, ne izzadjon, ne fázzon. Esetleg a szertartásra add fel neki a hosszú nadrágot, ha nem izzadós, aztán cseréld le a rövidre mikor kezdődik a buli. hátha még kicsit a felhők is besegítenek :-)
2013. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!