Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki május végén, julius...

Aki május végén, julius elején szül miben viszitek haza a babát? Mennyire kell felőltöztetni? Első gyerekes anyuka

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen idő lesz!

Ha 25-28 fok, akkor body, rugi, vékony sapka, lehet kardigán, vékony pléd ha borús esős idő.

Ha 30 fok felett, akkor vékony hosszú kezes lábad Tescos pamut rugi.

Ha kánikula, 35 fok, akkor rövid ujjú body, Géz vékony len nadrág, zokni.

De ha reggel hozom haza kell a hosszú ujjú 8-9 között!

2013. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te mikorra várod?amugy én is igy gondoltam kb mint te :) csak kicsit butának érzem magam hogy mennyire kell egy babát felöltöztetni mivel még kezdő vagyok,nem akarom hogy megfázzon de azt sem hogy kifőjön a sok ruha alatt :P
2013. febr. 26. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Május vagy július? közte van még juni.


én julisuban szültem másodikamat, és szüléskor meleg volt majd hidegebb idö. én egy hosszújjú body+rugi+kissapka és takaró volt nálunk. nem kell anygon öltöztetni, ha az autóba beteszitek simán elég vékony roháza+ takaró. nyáron nem fog alulról fázni, melegíti a müanyag hordozó is.

2013. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jujj kösz hogy szolsz most nézem hogy elirtam,junius eleje lett volna :) de kösz a választ
2013. febr. 26. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam egyelőre május vége a terv, de majd meglátjuk, hogy az úrfi mikor lesz szíves kibújni. Úgy gondolom, hogy egy vékony rugi, kis kantáros naci, aminek van lábfeje is, és egy kiskabát és sapi lesz rajta. Plusz viszünk neki egy takarót is majd, ha nagyon hűvös lenne. Ha nagyon meleg lesz, akkor a kiskabát és a takaró nem fog kelleni. Nekem is első baba lesz, úgyhogy remélem nem csinálok majd rosszat.
2013. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is május végére vagyok kiírva és első baba,jól jött ez a tanács nekem is :)
2013. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!