Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint adtok kicsitek...

Milyen vitamint adtok kicsiteknek (ha adtok) a cebionon kívül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Valahol olvastam, hogy ha megfelelően táplálkozik, akkor nem kell hozzászoktatni a gyereket sem az állandó + vitamin szedéséhez, mert a táplálékból megkap mindent, amire szüksége van. A szintetikus vitaminok meg mégiscsak gyógyszerek.
2009. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vitacolan
2009. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap azt mondták a patikában, hogy a Vitacolan megszűnt, már nem lehet kapni. Én Echinacea szirupot adok a Cebionok mellé, immunrendszer erősítő. Mert bölcsis.
2009. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp+Cebion, 21 hónapos és februárban volt utóljára beteg, remélem így is marad.
2009. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 22. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Béres Actival Kid-et adok a lányomnak, plusz Cebiont.


Az első hozzászólóval kicsit vitatkoznék, mert szerintem senki nem számolgatja, hogy aznap éppen hány g A,B,C,D vitamint stb. "evett meg" az elfogyasztott étellel, merthogy ez lehetelen lenne. Nem tudhatjuk, hogy a boltban vásárolt zöldségek és gyümölcsök mit tartalmaznak. Lehet, hogy van bennük annyi "káros" anyag, mint a szintetikus vitaminkészítményekben, a vitamintartalmuk viszont nagyon alacsony a különféle kezelések miatt...

Az én lányom sajnos nem nagyon szereti a gyümölcsöket, nem eszik napi szinten, és pl. a joghurtot se szereti. Szóval nem könnyű az étkezéssel bevinni a szükséges vitaminokat, ásványi anyagokat.

2009. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 hós a kislányom, semmilyen vitamint nem adok neki. Rengeteg gyümölcsöt eszik, aminek a 90 százaléka anyukám illetve a mi kertünkben termett. Mellette elég változatosan táplálkozik, mindent megeszik :) Szerintem minden vitamint megkap a kicsi szervezete, amire szüksége van :) Utoljára tavaly augusztusban volt beteg, elkapott vmiféle hányás-hasmenős vírust.
2009. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem biztos, hogy a természetes táplálékban megvan minden ami kell. Viszont a gyógyszertári cuccok tényleg "gyógyszertáriak" Nekem 3 gyermekem van, ezért nagyon fontos, hogy az egész családom a lehető legjobb, méreganyag, és allergén mentes dolgokat használja. Erre megoldást csak a neways termékek adtak:

www.neways-hu.com/start.htm?v=97370645

Én már a babahintőport is megnézem, mit tartalmaz!!!!!!!

A fogkrémek "patkányölő" natrium-fluorid tartalmáról nem is beszélve!!!!!!! Vedd elő a gyerek fogkrémjét, és nézd meg mi van benne! A nátrium-fluorid súlyos idegméreg!

2009. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!