Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zenés babás foglalkozást...

Zenés babás foglalkozást minden gyerek szereti?

Figyelt kérdés

Kipróbáltuk a Ringatót, és a a cini muzsikát is, mind kettőnél sírt a kislányom . Ringatón 1 évesen voltunk ,cini muzsikán meg ma (15 hónapos).Ki kellett jönnünk. Nem tudom mi lehet az oka.

Játszóházban, ha sok gyerek van körülötte semmi gond vele, itt is szaladgálhatott volna, de csak kapaszkodott belém, és sírt...


2010. szept. 3. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz az en kisfiam meg csak 7 honapos de nagyon valtozo. Mi 4 honapos koraba kezdtunk el jarni van amikor eleg jol viseli, nagyokat kacag de pl legutobb nekunk is el kellett jonnunk mert elkezdett nagyon sirni, nem tudtam megnyugtatni. Volt meg ilyen eset. En emiatt sosem adtam fel, hanem mentunk kovetkezo heten is. Akkor meg eppen nevetgelt. Szerintem nekik sem ugyan olyan mindig a kedvuk akkar csak nekunk felnotteknek. Szerintem meg probaljatok ki. Ha viszont akkor is sirni fog akkor szerintem ez egy olyan dolog amit o nem szeret, nem kell eroltetni. Menjetek inkabb olyan helyre amit szeret. :)
2010. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háromszor voltunk eddig, mind a háromszor sírás volt :(
2010. szept. 3. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

2 tapasztalatom van. Zenetanár vagyok, tartottam zeneovit. Szerintem a pedagógus dolga, hogy felkeltse a gyerekek figyelmét, persze a csoport létszámtól is függ, nálam 16-17 gyerek volt, kiscsoportos is, és sosem volt gond. Ha láttam, hogy valamelyik szaladgál, fogtam, az ölembe ültettem, na, utána már magától bújt oda:)


Viszont, ami érdekes, hogy kismamaként hetedik hónapig tanítottam zeneiskolában, napi több órán át komolyzenét hallgatott bentről, viszont amióta megszületett, ha komolyzene szól, folyton sír. Ha énekelek, azzal sem mindig tudom megnyugtatni:(


Érdekesen működnek:)

Ha pesti vagy, lehet, hogy a Sünizenét még kipróbálnám a helyedben, még egy esélyt adva. Nórit imádják a gyerekek:)

Ha nem megy, akkor sem adnám fel, Gryllus Vilmosnak van több CD-je, amin kisgyerekkel énekel. Otthon be lehet csempészni játék alatt halkan:)

Sok sikert!:)

2010. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó !

Köszi .

Sajnos ez a sünizene messze van hozzánk, Pest másik végében lakunk. Amikor voltunk ilyen foglalkozásokon, úgy éreztem, hogy aki tartotta mindent megpróbált a kislányomnál,és mégsem tetszik, csak sírdogál. Itthon hallgatunk zenét, akkor semmi baj nincs. Csak kicsit aggódom...

2010. szept. 3. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az otthoni zenehallgatással nincs gond, akkor ne aggódj! Ha majd eljön az ovis kor, majd szépen hozzáedződik:)Ne erőltesd, türelem, ettől még az is lehet, hogy zenész lesz a lelkem:)
2010. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!