Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggodalomra ad okot, ha a 3...

Aggodalomra ad okot, ha a 3 éves kislányom azt játssza, hogy cigizik?

Figyelt kérdés

Sajnos lát ilyet a családban. Ezek a családtagok kimennek, ha rágyújtanak, de így is látja, tudja.


A múltkor az egyik lego figura "cigizett" a lego ház mögött.

Nagyon aranyos, de én aggódom. Én is játszottam ilyet gyerekkoromban, és évekig dohányoztam sajnos.


Következetesen szóljak rá mindig, vagy tereljem el a figyelmét?



2013. júl. 25. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*kipróbálni
2013. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amikor én gyerek voltam, akkor én is a cigirágóval meg a ropival játszottam azt, hogy cigizek. Pedig a családban senki sem dohányzott. Én sem gyújtottam rá soha, mert undorodom a cigi szagától.


Szóval szerintem nem ettől a játéktól fog dohányozni, ha mégis cigizni fog felnőttként.

2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 3 éves fia közmunkást játszik, valamit dug a szájába cigi gyanánt, seprőt fog a kezébe, az a fűkasza, és káromkodik. A nagyinál falun ezt látja. Füvet nyír, cigizik, káromkodik. Azt mondta, ha nagy lesz, közmunkás lesz. :) (szép kilátás a jövöjére:))
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is cigirágó+ropi combót használtam,de soha 1 szálra nem gyújtottam rá.Szüleim dohányoztak/dohányoznak.Tesóim se miattuk szoktak rá.Öcsém pl elköltözése után valamivel szokott rá.Baráti hatásra...
2013. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!