Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korban milyen...

Hány éves korban milyen hosszúra engednéd megnöveszteni Kisfiad haját?

Figyelt kérdés
Az öcsém 5éves, rocker a kiscsávó, és szeretne kicsit hosszabb hajat (kb olyan áll és váll között) én támogatnám az ötletét, de háááát... Anya nem repes a boldogságtól. Szülök, Ti engednétek? Mekkorára, milyen idösen?

2013. júl. 25. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én engedném mivel az apja is hosszú hajú.

Sokáig hosszú haja volt a fiamnak.Születésétől 2.5 éves koráig nem volt vágva egyszer sem a haja.

Most 4 éves most már rövid fiús haja van.Egyenlőre nem akar hosszú hajat.De mint mondtam nekem nem lenne gond ha hosszú hajat akarna.

2013. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kicsi korban még semmiképp sem. Egyrészt akkor ne legyen még ilyen rocker, másrészt félek hogy lánynak néznék emiatt.

Majd ha már 14-15 éves lesz akkor megnövesztheti.

Igaz hogy páromnak is hosszú haja van de ő sem engedné még neki. Ő gyerekkorában elég hosszú haja volt, képet is láttam róla, és lánynak nézték, apja és anyja rockerek voltak, a párom már nem képviseli azt a stílust de a haja még megvan és meg is fog neki maradni mert nagyon jól áll neki. Egyszer mondjuk levágatta amikor 20 éves lett, de most 25 évesen megint hosszú neki.

2013. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem ciki, hogy mindenki lánynak fogja nézni!?


Én legfeljebb állig érőre hagynám, abból létezik ilyan kisfiús fazon is. Hosszabbra semmiképpen, mert azzal bánni is tudni kell, és ez sokszor még a kislányoknak is problémát jelent (hajmosás, fésülés).

2013. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem engedném. Egy 5 éves kisfiú ne akarjon rockerkedni. Bár, csak egy beszólás és úgyis le akarja majd vágatni. :)
2013. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam jocskan elmult 2 eves mikor eloszor levagtuk a hajat. Majdnem hatkozepig ert de felugrott, mert gondor haja van. Azert vagtuk csak le, mert elkezdett rasztasodni a babahaj nagyon vekony volt.

Most vagtam le neki tegnap rovid, de megsem az. Nem all jol neki a "buzzcut". Ugyhogy jon az osz...visszaterunk a John Mellencamp frizurara - amikor meg fiatalabb volt....

Igen siman engedem neki ha tini lesz es zold hajat akar az is ok - inkabb akkor csinalja mint 30 evesen...

2013. júl. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egy fiúnak ne legyen már hosszú haja,nagyon gáz,bőven elég amikor kamaszkorban behülyülnek és nem akarják levágatni,de egy kisfiú ne akarjon már lánynak kinézni.
2013. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ahová jártunk egy közösségbe volt egy gyerkőc 2,5-3 éves. hullámos, azaz inkább göndör vállig érő fürtjei voltak.mindenki lekislányozta, mire kiderült hogy kisfiú. anyja azt mondta azért nem vágatja le a haját mert hogy olyan szép és akkor kimegy a göndörsége...háááát...nekem egy kisfiú legyen rövid hajú.
2013. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

én 13 évesen kezdtem növeszteni,és most 15 vagyok hátam közepéig ér :D

Azt hogy egy 5 éves gyereknek hogy áll azt nem tudom... :D

De a hosszú hajjal többet kell foglalkozni,és vigyázni is kell rá eléggé szépen!

2013. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szülő, de van nálam fiatalabb hosszú hajú srác rokonom, aki még csak nem is rocker...nincs abban semmi, bár tény, hogy az ő haja azért olyan, mert nem hagyja megnyírni magát...


Egyébként én kis kora óta engedném...kis cuki rocker lehetne, aztán majd kinövi...ha nem akkor meg örülök, hogy értelmes gyerekem van...:D

(amúgy nem tudom mennyit számít, de apa ősrocker, és ha fiúnak születtem volna ő nem hagyta volna, hogy nagyon rövidre levágják a hajamat...szegényke már akkor is kopaszodott, és szeretett volna mindig is hosszú hajat magának)

2013. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rocker?? 5 évesen?? Azt nem tudja leírni hogy AC/DC! Ha meg emo, punk, skinhead, raszta...stb... hajat akar azt is engeditek?? Nem! Semmi képpen!
2020. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!