Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Maximum mennyi ideig engednéd...

Maximum mennyi ideig engednéd mesét nézni a 2 évesedet?

Figyelt kérdés
Nagyon rákapott a bogyó és babócára, meg van valami uki vagy mi amit az apja talált neki. Naponta többször jön, hogy rakjam be neki. Beszélni ugyan nem tud, de készíti elő a terepet mesenézésre.
2013. ápr. 12. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Én engedem, mert tudom, hogy max egy óra múlva megunja és jön játszani. Amíg nézi ezeket a meséket, addig pakolok, takarítok, főzök ilyesmi.

Úgyis jön a jó idő, állandóan lent leszünk, nem megy majd ennyit a tévé.

2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

az én kislányom 3 éves múlt neki nagy sláger a bogyó és babóca már kívűlről fújja,de újra és újra meg kell nézni.

de majd ha jön a jobb idő,úgyis kint leszünk mi is,eszébe nem jut majd a mesenézés

2013. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Amíg ilyen rossz idő van úgy vagyok vele, hogy nézze nyugodtan délután egy kicsit. Amúgy is sokat szoktunk menni vásárolni bölcsibe stb. Ha itt lesz a jó idő akkor úgysem fog annyi tévét nézni mert megyünk játszótérre sétálni stb.
2013. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
ezek öt percesek :) Nézhetné, míg meg nem unja, ez kb. 20 perc. Uki nagyon aranyos, direkt kicsiknek van.
2013. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rövidek, de a 13 mesés változatot szokta nézni és képes végignézni. Pedig egyébként nem egy nyugis gyerek. Akkor nem gond, ha mondjuk 1 órát nézi? Nekem mondjuk kifejezetten jól esik a nyugi, mert nemsokára szülök, és ilyenkor legalább nem ugrál rajtam. Csak féltem egy kicsit.
2013. ápr. 12. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
tudom, hogy sokan felhördülnek, de örülj, hogy nézi, mert ha ott lesz a baba, akinek mindig azonnal kell majd ugrani, jól jön Uki, addig legalább ellesz a nagyobb. Nálunk 20,5 hó korkül van, jó volt, hogy a nagy nézte a tévét, mert megőrültem volna néha. Így is a nagy kapta a maximális figyelmet, nem a kicsi...
2013. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Semmi baja nem lesz, ha akár egész nap is nézi.

Hidd el, hogy ezt is meg lehet unni. Csak a megrögzött tévéellenesek gondolják azt, hogy erre is teljesen rá lehet szokni.

2013. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!