Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lábbelibe van 1,5 év...

Milyen lábbelibe van 1,5 év körüli kicsitek ebben a hőségben, ha a lakás többségében járólap van? Bokatartós vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem adtam rá cípőt a lakásban. Télen csúszásgátlós zokniban volt - padlófűtés van -, nyáron pedig mezítláb volt.
2013. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit, ha nem az utcán vagyunk, hanem bent a lakásban (járólap és parketta is) mezítláb és a kertben is abban van! Télen pedig tapadókorongos zokniba... (nálunk nincs padlófűtés, csak a gyerek szobájába! :) És 5-nél többször még tuti nem volt beteg! :)
2013. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában semmit. :) Mezítláb van kint is, bent is. Nagyon bírja, hogy csattog a talpa a járólapon. :) A lakás nagy része járólapos, még sosem fázott fel, pedig tavaly nyáron még csak kúszott egy szál pelusban. :)
2013. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is járólap van a lakás nagy részén. Mezítláb mászkál.
2013. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mezítláb
2013. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ortopéd orvos mondta, hogy mindig viseljünk bokatartós szandált, még a lakásban is. Ennyi idősen még kell a lábnak az a tartás, amit a cipő/szandál jelent.
2013. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg ortopédián dolgoztam. A mi doktoraink szerint mezítláb az egészséges.
2013. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!