Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A papírbilik egyszer használat...

A papírbilik egyszer használatosak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Vadasparkba készülünk 3,5 éves ikrekkel/lányok/Elég sűrűn pisilnek,mivel sokat isznak.De ha lehet is többször használni a bilit,hogy fogjuk tárolni?Vissza lehet hajtogatni?Vagy csak legyen nálunk,ha esetleg kakilniuk kéne?Nem fognak szólni, megszólni,ha a fűbe pisiltetjük őket?
2013. júl. 29. 15:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetetlen többször felhasználni. Nem tudod trutyisan összecsukni, egy kis nejlon meg kartonpapír az egész.
2013. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval a neylon az nem cserélhető?
2013. júl. 29. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen korú gyerekeknél nem nagyon szoktak problémázni, ha pissantanak diszkréten egy fánál, azért a kutyusok is megcsinálják.... Csak papírt nem illik széthagyni, dobjátok ki.


Nekem is lányaim vannak, én a DM-ben szoktam venni papír vécéülőkét (kb 300 valamennyi Ft 10 db) és egyesével csomagolt fertőtlenítő kendőket (280 Ft körüli áron egy tizes csomag).

Ahol van nyilvános vécé, ott a fertőtlenítő kendővel letörlöm az ülőkét, rá a papír ülőke... Az enyémek már olyan súlyúak, hogy nem tudnám megtartani, még alacsonyak a "pucsításhoz" a felnőtt vécén, nyilvános pisiléshez viszont nagyok.

2013. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, össze van ragasztva a karton ülőke résszel.
2013. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krisztivan ***** válasza:
Mi is használtunk ilyen bilit.Én kimostam vizzel(pisit) kitöröltem papírzsepivel és úgy hajtottam össze.Ezáltal újrahasznosítható.Kakit nem tudod így megoldani:-)
2013. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ők koraszülöttek voltak,kisebbek az átlagnál.A szobatisztaság is most van alakulóba,azért még vannak balesetek.H szólnak,hogy pisilni kell,rögtön kell cselekedni,különben összepisilik magukat.Idegen wc-n tudom,hogy félnének,mert még az itthonival se nagyon vannak kibékülve,inkább biliznek.
2013. júl. 29. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyél plusz zacskót a papírbilibe, én úgy csináltam.
2013. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy papírból készült ülőke, amibe bele van ragasztva egy nejlon. Csak akkor használható fel újra, ha valahogy az egészre teszel egy nagyobb nejlont, különben ha meg kiöntöd, a papír pereme is trutyis lesz.

Szóval szerintem pisi a fűbe (nem ciki), kaki esetére meg vigyétek a papírbilit.

2013. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!