Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az uszopelenkák (libero,...

Az uszopelenkák (libero, rossmanos stb. ) egyszer használatosak és akkor mennyi kell 1 hétre nyaraláshoz ha tengerpartra megyünk? És a parton rendes pelenkát adjak a babámra? 9 honapos!

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi járunk usziba....9hós a kislányunk és szerintem érdemesebb mosható úszopelust venni,lehet a neten is kapni,nézz utána!aztán abba lehet vízben parton,és csak kimosod és kész is!Bár a parton lehet h rendes pelus kéne mert ezek az úszópelusok nem szívják fel a pisit-se az eldobható se a mosható!
2009. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A liberos úszópelust, ha csak pisi van benne, ki lehet mosni.

Annyi pelus kell 1 hétre, amennyit adsz rá egyébként 1 hét alatt. De inkább kicsivel többet vigyél.

Mi nem szoktuk lecserélni a parton a pelust, akkor több fogy.

2009. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ha nem pisil,kakil bele(ezt látni fogod,hogy sárga-e) akkor nem kell eldobni,megszárítod és rá lehet adni többször is.Barátnőm ezt csinálta és minden oké volt,én is kipróbálom így,az én kisfiam is 9hónapos és ez lesz az első nyarunk.Nappalra,a vízpartra én vettem neki olyan fürdő nadrágot amiben van egy plusz bélés,hogy ha bepisil ne follyon ki a pisi,turiba vettem 250ft-ért,de a Tescó-ban is láttam,így mégsem kell neki a pelusban lenni(fülledni) egész nap és tök vagány is.Ha meg megyünk fürdeni akkor úszópelust adok rá.Szerintem két csomag elég,attól függ hány napra mentek:D
2009. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A parton addig, amíg nem viszed be a vízbe tökéletes a sima pelenka. Mivel úgysem lesz sokáig a vízben, (legalábbis gondolom, hogy fél-egy óra hossza max. amíg a vízben akarod tudni a kicsit)így elég egy 12-14 db-os csomag az egy hétre. Így ha azt nézed napi kettő jut, ami arra a kis időre tökéletes. Egyébként általában igen, egyszer használatosak ezek a pelusok is. De vannak már olyanok is, amit ha kiteszel a napra megszárad, és utána rá bírod adni még egyszer. (pl. Monapel)
2009. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én eddig úgy csináltam, hogy a parton rendes pelusban volt a fiam. max 2-szer vittem fürdeni egy nap, így napi 2-3 mal számoltam az úszópelusból. mindig levettem róla kint, mert féltem, hogy megfázik benne, hiszen vizes cuccban még nekünk is kényelmetlen lenni, gondolom neki sem jobb. igazából emiatt a sok csere-bere miatt a rendes pelusból is több fogyott, ha esetleg igy csinálod majd, azzal is számolj!
2009. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk olyan fürdőgatyónk van, ami alá nem kell pelenka, mert olyan a kiképzése. Babaúszáson is sokan használják. Tescoban lehet kapni, nem drága.

2009. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!