Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni egy totálisan...

Mit lehet tenni egy totálisan kaotikus alvású háromévessel?

Figyelt kérdés
Teljesen változó, mikor alszik el (19 és 23 között), mikor ébred (hajnal és 8 között), napközben hogy alszik.
2013. júl. 30. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd beáll magától előbb utóbb!
2013. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekünk ez 2 éves kora körül volt, én kitaláltam egy menetrendet, és ahhoz akkor is tartottam magam, ha kő kövön nem maradt. tehát gondolok itt arra, hogy reggel 7ig hagytam csak aludni, akkor is, ha éjjel 23h-ig fent volt. Délben pedig nem volt muszáj aludnia, de az ágyben kellett pihenni, legalább 1 órát. Választhatott 2-3 játékot, és ülve ott az ágyban játszhatott. Első pár napban sírt, hogy nem álmos, nem álmos(nem a francot, tiszta zizi volt) de ott maradtam vele, játszottunk, olvastam neki, és így szépen beállt...de komolyan mondom, hogy én is majdnem feladtam, nehéz 1-2 hét volt...


Én mindig arra gondoltam, hogy ez az ő érdeke, mert muszáj rendesen aludnia, hisz mikor össze vissza aludt, tisztára szétesett volt a gyerek...

Így kb. 2 hét alatt beállt...

2013. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!