Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggel este éjjel mit iszik a...

Reggel este éjjel mit iszik a gyermeked? és miböl? 3 éves gyerekre kérdem

Figyelt kérdés
Lányom 3 éves reggel este kakaó éjjel viz de sajnos csörös pohárbol issza meg nappal meg csak pohárbol iszik
2013. júl. 31. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Reggel és este tej vagy néha kakaó, pohárból, vagy ha olyan kedve van, szívószállal. Éjjel soha nem iszik, csak ha beteg, akkor vizet vagy teát, szintén pohárból.
2013. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 éves.Elalvás előtt és reggel kakaó,vagy cukros tej,van hogy a kakaót nem fogadja el,van amikor a cukros tej helyett kér kakaót,változó.Éjjel már ritkábban ébred,de csak vizet kér,megitatom és vissza alszik.Mind ezt még cumis üvegből,próbáltuk csőrös pohárból,sima pohárból,napközben szépen pohárból iszik,eszébe se jut a cumis üveg,de este és reggel sír az üvegér. :/ De azért télen már el veszem tőle valahogy...
2013. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tej, karamell, amit én csinálok, Mizo madártejet sima tejjel keverve, tea, víz, és mindent jéghidegen iszik, agyam eldobom tőle, de nem gyullad be a torka hála az égnek.

Éjjel nem iszik egyáltalán már kb. 1 éve.


Én a csőrös poharat a szívószállal cseréltem fel, mert az nagyon tetszett neki. Úgy tudod megtanítani neki, hogy beleteszed a szívót a teli pohárba, befogod a felső lukat, és úgy kiveszed a pohárból, beleteszed a kislány szájába a szívószálat, elengeded a lukat, így belefolyik a szájába a tej, így megtanulja, hogy ezt ha szívja, akkor jön a cucc..:-)) Pár alkalom, és rákap.

Odatettem a csőrös mellé, és én is a szívószállal ittam a kávémat, így ő is kipróbálta, és így szépen átszokott. Aztán kezdett inni simán is a pohárból, pedig én nem is mondtam neki, kivette a szívószálat magától...

2013. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

imádja a szivoszálat (pohéár szivószál



lehet kidobom a kukába a csöröst és bezserzek egy szivoszálas poharat

2013. júl. 31. 10:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a cukor miatt egészen ritkán adunk kakaót, így tisztított csapvizet kap, házitejet, zölség-, gyümölcsleveket iszik.
2013. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Reggel és este tejet.

Éjjel ritkán kel, akkor vizet kap.


Pohárból iszik

2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk is reggel tej vagy tej pici macikávéval (nem koddeines természetesen) vagy kicsi kakaóval vagy azokkal a magic szívószálakkal (babános, epres), esetleg még 2+ tápszer, főleg ha beteg- csak hogy ne legyen mindig unalmas.

Nap közben általában víz, esetleg nagyon gyenge gyömölcstea (nem agyoncukrozva), lefekvés előtt közvetlenül iszunk vizet és pisilünk- így általában nem igényli a vizet éjszaka.

Most a nagy melegekben előforul, hogy éjjel felkel és kéri, de ez természetes ebben a hőségben.


Természetesen pohárból iszik.

2013. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggel tejet adok neki.Este pedig kakaót.Pohárból issza meg.Nagyon cumisüveg függő volt,nem rég dobtam ki.De már kezdi megszokni.Éjszaka nem kel föl.
2013. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én le leszek pontozva.


Az én kisfiam 4 éves, és a mai napig iszik csőrös itatópohárból (olyanból ami nem folyik) hiszen ha pohárból inna mindíg akkor nagyon sokszor kiömlene! Én pedig utálom ha kiömlik valami a földre vagy a kanapéra.

Sőt van olyan, hogy a régi cumisüvegéből kér inni.


Iszik pohárból , üvegből , mindenből. De hogy ne ihatna csöpögésgátlós csőrös pohárból?! Mert az ciki? Én nem tartom annak.

Amúgy este tejet, reggel kakaót ivott. Most 4 évesen este pici tea, reggel kakaó.


ezekből iszik most:


[link]


[link]

2013. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem ciki a csőrös, meg semmi sem, de én pl. utálom elmosni ezeket...:-))

De ha a gyerek abból kér, akkor adok neki, meg sportkupakos is van vagy 3-4, meg cumis üveg is, de nekem már nem akar, mert ő már nagy, és ezt nem én mondtam neki, csak utánoz minket...:-))

Mondjuk nekem nagyon kiáll a fogam elől, anyukám szerint a cumisüvegtől, így én azt inkább hanyagolom, tehát pl. ebből a szempontból egy ekkora gyereknél már káros is lehet...

2013. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!