Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mi a véleménye a közös...

Kinek mi a véleménye a közös gyermekfelügyeletről? 1 hét az anyánál,1 az apánál.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ebben, ugyanis ez is egyfajta rendszer. Ha mindent megbeszéltek, tulajdonképpen hasonló (vagy azonos) elvek szerint nevelitek a gyereketeket, azonosak az elvárásaitok, semmi probléma nem lesz. A gyerekeknél nagyon fontos a rendszeresség, ha ezt sikerül betartanotok, és szeretetben nevelitek, nem nevelitek őt egymás ellen, és mindenkinek a gyerek érdeke lesz a legfontosabb, semmi kifogás nem lehet a közös gyerekfelügyeletből.
2009. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...semmi kifogás nem lehet a közös gyerekfelügyelet ellen... Bocsánat az elírásért!
2009. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem jó. nem lesz meg a következetesség.nővéreméknél is hasonló dolog volt,katasztrófa.főleg ha a két szülő a gyereken keresztül.... nem jó!!!
2009. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek,milyen irányban halad az apai nevelés,ha a gyerek 2 nap után úgy jön haza,hogy teljesen kezelhetetlen,követelőző,és az apja után sír,mert reggelire nem adok neki édességet?Én ellene vagyok az egésznek,csak kiváncsi vagyok más véleményére.Több ember többet tud.Ezen lehet változtatni szerintetek?Mert kiborító már így is.
2009. okt. 24. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Így nem működik, csak az általam leírt feltételek mellett. Ezek nem azok...
2009. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk működik, de nagyjából egy irányba tart a nevelésem és az apáé is. Amit leírsz, az nem jó, talán a gyámügy tud valamit tenni.
2009. okt. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!