Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mi a véleménye a hideg...

Kinek mi a véleménye a hideg párásítóról?

Figyelt kérdés

Vettünk egy Brevi nevezetűt, nem merem egész éjszakára bekapcsolva hagyni, mert nem ismerem ezeket a rendszereket.

A kisfiam nagyon köhögött és úgy gondoltuk, ez is segíthet.

Természetesen orvosnál is voltunk - mielőtt a KEDVES hozzászóló megtalálna.

Szeretnék véleményt vagy tapasztalatot olvasni.


2011. okt. 22. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi használjuk kezdetektől fogva, immár 5 éve.

Télen egyébként is gyakrabban, ha náthásak folymatosan.

nálunk sem megy egész éjjel, mert akkor nagyon bepárásít, este fürdésnél bekapcsolom, és mikor mi lefekszünk kikapcsolom (tehát egy két órát megy így) és hajnalban bekapcsolom megint vagy nem is kell.


Nekem csak nagyon jó tapasztalataim vannak. Elmondhatom sosem használtunk köhögéscsillapítót, orrcseppet, és egész éjjel nyugodtan aludtak a gyerekek. Éjjel még az orrukat sem kellett törölni és köhögni sem köhögtek soha. Pedig azért viszonylag sokszor voltak betegek.

A nagyfiam kruppos is, ha rájön a roham, bekapcsoljuk és negyed óra múlva már alszik is.

Úgyhogy nekem csak pozitív tapasztalataim vannak.

2011. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a kedves válaszolótól, hogy milyen típusú hidegpárásítótok van? Mert nekünk van egy (igaz talán a legolcsóbbak egyike), de szinte semmi változást nem vettünk észre. Panelben lakunk, nagyon száraz a levegő és ez a betegségek esetén még halmozottan rossz. Bocsi, hogy egyébként nem a kérdésre válaszoltam.
2011. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

valami pingvin, az alakja is meg a neve is.

Nem volt annyira olcsó, de szerintem nem egy nagy márka. Szerintem olyan 6 ezer forint körül van.


Nálunk látványos a változás, mert elkezd köhögni éjjel valamelyik fiam, bekapcsoljuk és 10 perc alatt bepárásít annyira, hogy nem köhög. Úgyhogy élesben is jól vizsgázott. Meg kruppos roham esetén is. Egyébként a kórházban is egy ócska, régi párásító volt és átaludta az éjszakát a fiam és reggelre fel is szakadt a krupp.

2011. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen!
2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom miben nem látsz változást, de a mienk, ha bekapcsolva felejtjük, úgy bepárásít, mintha köd lenne a szobában.

mondjuk ez sem jó, mert így alakul ki a penész, úgyhogy nem párásítunk egész éjjel vagy huzamos ideig, inkább többször tíz-tizenöt percet.

2011. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én semmi ilyet nem tapasztalok.... Nálunk semmi nem történik az ég világon. Tényleg semmit nem tapasztalok. Még egyet megpróbálok, már volt vele olyan gond, hogy nem párásított, mert a membrán tönkrement benne, megnézetem, hátha megint ez a baja. De miután megcsinálták sem tapasztaltam igazán párát.

Bocsi kérdező, hogy itt kibeszéltük! :)

2011. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem baj csajok, legalább nem tépjük egymást, mint más kérdéseknél. Nekem az általatok írottak is hasznosak, mert így tudom, hogy ha elkezd bedögleni, akkor membrán probléma is lehet. Köszönöm!

Milyen közel van a gyerekhez a párásító?

Nekem a feje feletti polcon van, kb. 1,5m magasan.

2011. okt. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!