Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, hogy a másfél...

Normális az, hogy a másfél éves fiam imád mesét nézni?

Figyelt kérdés
Ez csak nemrég, kb. 1 hete kezdődött. Eddig is bekapcsoltam néha mesét, hogy lásson olyat, de nem érdekelte. Most meg folyton kéri, hogy kapcsoljam be, és nézi is. Más gyerekek is "rákattannak" már ilyen idős korban?
2013. aug. 1. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá, nagyon könnyen. De amikor csak teheted, ne engedd, az ő kis agyának még nem ez való. Olvasgass utána a neten, mi mindent ronthat el a tévé, számítógép ebben a korban. Még a baba tévé is (ez konkrétan függőséget okoz).
2013. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a másik véglet vagyunk...Fiam 20 hós elmúlt már,de egyáltalán nem érdekli a tv,a mese,soha nem ül le nézni.

Én meg azt nem tudom ez normális-e...

Pedig hidd el én néha nem bánnám,ha nézné egy kicsit.

2013. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányom sem volt mesenéző....olyan 2,5 évesen jutott el oda hogy egyáltalán mesét nézett. most 3 éves (lesz hétfőn) és inlább azt írnám, heti szinten jó ha egy órát néz mesét. viszont imádja ha mesélek róla, a pici baba korából, illetve szereti ha a nap eseményeit ismét elmesélem neki.
2013. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!