Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csak este akar inni a fiam?

Miért csak este akar inni a fiam?

Figyelt kérdés
Egész nap alig iszik.Ha tehetné max 2decit inna.Úgy kell vele veszekedni,hogy igya meg a szörpöt,mert a víz az nem jóóó.Este viszont elkezdi inni a vizet,hogy ő milyen szomjas.Én meg azon aggódok,nehogy bepisiljen.

2013. aug. 1. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Próbálj más úton folyadékot juttatni a szervezetébe, főleg ilyenkor, mert hamar kiszáradáshoz vezethet!

Etess vele dinnyét, levest, vagy bármilyen magas folyadéktartalmú ételt.

Sok sikert!

2013. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes ez, nem tudom, mi az oka, de általában én is így vagyok ezzel: este egy vödör vizet meg tudnék inni, nap közben viszont alig kívánom! Persze én már tudatosan iszom nap közben is, mert muszáj, de ezt egy kisgyereknek nehéz elmagyarázni, ha nem kívánja. Esetleg próbáld meg, hogy amikor eszik valamit, mindig igyon is utána legalább pár kortyot. Számoljátok a kortyokat, stb, valahogy játékosan! :)
2013. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!