Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmondanád a véleményed?...

Elmondanád a véleményed? (Junior tejital vagy tápszer vagy tej)?

Figyelt kérdés

2 éves fiamnak nem szeretnék még tejet adni (tejfehérje allergia gyanús volt 5 hónaposan,most fokozatosan szoktatjuk a tejtermékekhez azzal semmi gondja, sőt tejjel készült ételeket is kap,néha belekanalaz a kakaómba,de az esti tejitalt nem szeretném még kiváltani tehéntejjel) és én Junior tejitalt adok neki, de mindig veszek "tartalékba" 3-as tápszert is,így néha ha elfogy a tejital azt kap.Barátnőm szerint nem jó neki,mert nem a korának megfelelő a védőnő szerint pedig a 3-as tápszer ugyanolyan jó lehet neki mint a tejital, max néhány vitamin adagban térnek el ezt kell jól megnézni és választani. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, illetve hogy ki mit ad 2 éves gyermekének aki még nem szeretne tejet adni neki.

Természetesen azoknak az anyukáknak a véleménye is érdekel akik már tejet adnak!

Nagyon köszönöm!


2013. aug. 3. 23:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én ugyanazt gondolom mint az utolsó hozzászóló.

2013. aug. 8. 09:42
 12/12 anonim válasza:
Nekem a kislányom 4éves,hasfájós volt.3éves korig csak tejitalt ivott imádta napi 3szor 250-et megivott.Persze néha rudi vagy joghurtot is de csak keveset.A sajtot is imádja.Az orvos mondta adjak neki tejet mert már nagy ne adjak ilyen vackokat,én nem igazán értettem egyet vele de megpróbáltam.3 hétig üvöltött a kislányom a hasfájástól és folyamatosan ment a hasa.Hiába hígítottam forraltam a tejet,próbáltam 2nap csak tejital akkor nem sírt 3nap tej akkor üvöltöt.Mikor az orvosnak elmeséltem rájött,hogy laktózérzékeny.Igy nem ugyan az a tejital és a tej! Sokkal kevesebb benne az allergén anyag.Mi idő közben tejallergiások is lettünk nagyon vigyázni kell a tejjel.
2013. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!