Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év feletti gyermeketrknek...

2 év feletti gyermeketrknek milyen tápszert/junior italt adtok?

Figyelt kérdés

Természetesen azoknak szól a kérdés, ahol még kap a gyerek ilyesmit.


És mennyit iszik belőle egy nap?



2012. aug. 1. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nestlé vaníliásat kap. Reggel 2 dl, este változó, kb. 1 dl.
2012. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Tej

akkor vezsek tápszert ha nem tudom biztosítani a tejet hosszú utra

2 év feletti gyermeknek amúgy már a tej tökéletes táplálék

2012. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2,5 éves koráig adtam tejitelt neki.egy éves korától 1+-ost,két éves korától 2+-os mülleres bebivita márkájút.két éves korától már csak egyszer ivott reggel két decit belőle.

2,5 éves korától tejet kap 2,8-ast,abból is reggel iszik két decit

2012. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tejellenes, csak nagyon rossz étvágyú, válogatós a lányom, ezért adom még neki. Ha enne rendesen, akkor elég lenne, ha tejet kap (szokott egyébként inni azt is, de a reggeli, esti tápszer muszáj, mivel van, hogy nem is vacsorázik.)


Aki írta a Bebivitát, tőle kérdezem, nektek feloldódott rendesen? Mert egyszer kipróbáltuk, de nagyon csomós volt, azért nem vettem többet (Babylove-val ugyanez volt a helyzet...)

2012. aug. 1. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,soha nem volt panaszom rá,pedig 1,5 évig itta ezt a márkájú tejitalt,soha nem volt csomós.a fiam mam szilikoncsőrös pohárból itta a tejitalt végig úgy,hogy a szelepet kivettem belőle.beletettem a port,kicsit összeráztam és fel is oldódott teljesen
2012. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én nem ismerem ezt a Bebavita tejitalt, de szerintem próbáld meg, hogy botmixerrel kicsit átmixeled, mert akkor talán nem lesz csomós.
2012. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom milupa 2+ tejitalt iszik. Pont ma vettem neki Bebivita-t ezt is szívesen megitta.

Általában reggel és este iszik kb. 2dl-t, de este nem mindig fogy el az egész. Előfordul, hogy a délutáni alvás után is kéri.

2012. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!