Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utolso egy honapomat toltom a...

Utolso egy honapomat toltom a 2 eves kislanyommal egyutt?

Figyelt kérdés

Budapesten lakunk es szeretnem kihasznalni a maradekegyutt toltott idot, mielott mindkettonknek elkezdodne a munka. :))

Voltunk az elmult ket hetben rengeteg helyen, tavol Bp-tol.

Iletve itthon voltunk az allatkertben, vidamparkban, hatalmasakat setalni.

Imadja a templomokat, igy a Matyas-templomot beiktatom mindenkepp, de mast is szeretnek vele csinalni.

Sok muzeumba voltunk eddig, mindegyik erdekelte.


Igazabol nem koltseges programokra gondolok, hanem olyanokra, ami tartalmas, erdekes es a felnott belepo nem 2-3 ezertol kezdodik.


Koszonom a segitseget!


2013. aug. 4. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

El tudom képzelni, milyen tartalmas program a múzeum egy 2 évesnek... :)

Ne haragudj, de a délutáni játszóterezés csúszdával sokkal jobban megfelel az igényeinek, még ha a tiedekkel ez nem egyezik, akkor is. Ne csinálj belőle kis felnőttet, ő egy 2 éves...

---

Libegő, vadaspark (Veresegyházon lehet macit etetni mézzel és műanyag motort kölcsönözni), élményfürdő babarészlege.

2013. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy 2 éves baromira nem fogja jól érezni magát,ha elviszed ezer templomba és múzeumba,vigyed strandra játszótérre,állatkertbe az való neki.
2013. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

én is csak azt tudom írni amit az előző válaszolók. 50 fok van, hőségriadó és 2 évesről beszélünk. tök jó, ha néha néha elmentek egy múzeumba vagy templomba, de azért ez nem a neki való program, gyerekek közé vidd, vízpartra. utazzatok le a balcsira, menjetek le strandra vagy keress olyan tavat ahol lehet horgászni is és pancsolni is, mifelénk van ilyen, enyém imádja.


attól, hogy egy hónap múlva megy bölcsibe, te meg dolgozni, nem az utolsó hónapotokat töltitek együtt, ez akkora butaság, hogy szavakat se találok rá! ezután is ott lesznek a délutánok és a hétvégék vagy a szabadnapjaid, minden héten mehettek majd csavarogni, nem kell most kikészíteni a gyereket :)

2013. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező válaszolja az én kérdésemre,miért azt mondod ez az utolsó hónapod a gyerekeddel? Azt hittem halálos beteg vagy azért írod így.

Attól,hogy a gyerek bölcsis lesz még lesztek együtt sokat,pláne hétvégén szünetekben,nem értem sokan miért tragédiaként fogják fel a bölcsödét és a munkát.

Amúgy egyetértek a többiekkel 2 évest ne múzeumba és templomokba vigyél,hanem strandra,játszótérre,állatkertbe,medve parkba stb

2013. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Otthon tölteném vele a nap meleg részét, az is lehet tartalmas.

Babázás, gyurmázás, festés, arcfestés, bábozás, diafilm-vetítés, meseolvasás, sütés-főzés, palacsintázás, fürdés az udvaron vagy teraszon.

Múzeumba nem vinném, az csak engem kötne le, ismerve a három gyerekemet.

Esténként séták, biciklizés, esetleg hajókázás a Dunán.

2013. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fiam most lesz négy éves,de csak három hete volt először múzeumban

én nem hiszem el,hogy egy két éves szépen csendben végigsétál egy képtárat vagy valamilyen kiállítást.de ahogy olvasom nem csak nekem fura

tippek:hévezzetek ki szentendrére,hajógyári szigeten séta,játszótér,élményfürdő,pónilovaglás,ha az van Pesten(jó pár éve nem lakok ott,így fogalmam sincs van -e,akkor még nem volt gyerekem,amikor ott laktam),hajókázás,városnéző kisvonat stb

2013. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!