Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a kislányommal,...

Mit csináljak a kislányommal, ha megyek érte az oviba, és ő nem akar hazajönni, és elkezd hisztizni, ha meglát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 16:18
 1/7 anonim válasza:
Háát...... ez egy egészen normális dolog én is így voltam amikor még óvodás voltam :)
2013. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

na,ilyet még nem hallottam..!

rákérdeztél már,hogy miért csinálja?

2013. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy szeret oviba járni
2013. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 3,5 éves lányomnak is volt egy ilyen időszaka. Szerencsére nem sokáig tartott, kb 2 hétig. Én mindig azt mondtam neki, hogy megyünk haza, és otthon gyurmázunk, vagy festünk, kimegyünk biciklizni, virágot szedni meg kavicsot, mindent elsoroltam neki, és próbáltam elterelni valamire a gondolatait. Általában nem jött be, és sokáig duzzogott otthon is, és hisztizett tovább, de utána szerencsére egyre ritkább lett az ilyen "nem akarok hazamenni" hiszti, és utána el is hagyta.
2013. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Később mennék érte!!!
2013. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

enyém is ezt csinálta ovikezdés elején, mikor ebéd után mentem érte. még maradt volna. aztán elkezdtem dolgozni, most már csak 4 körül érek be az oviba, azóta a nyakamba ugrik :)

szeret oda járni, de csütörtök-pénteken már mondja, hogy ebéd után menjek érte, próbál alkudozni :)

2013. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsis gondozónő mondta, hogy nekik ezek a gyerekek (és a családi hátterük) mindig gyanúsak. Szerintük, nem egészséges.
2013. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!