Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt anyukák melyik...

Tapasztalt anyukák melyik oviszsák praktikusabb?

Figyelt kérdés

Ami elől nyitott vagy ami zippzáros?


Erről a fajtáról mi a véleményetek?

[link]


2013. aug. 7. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekünk az ovi komletten elkészítette egyformán,nyitott elöl két zsebbel....4évet kihúzta:)
2013. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első vagyok...aranyos amit mutatsz de ha jól látom nincs kis zsebe,azért az jó volna mert ruha mellé beszórni majd a gesztenyét meg kavicsot ,na arra kell zseb:)
2013. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Van neki kis zsebe elől.

Nekünk vennünk kell, és nincs sok hely sajnos, ezért is nézegetm a kisebbeket és persze a lényeg, hogy praktikus legyen!


Ehhez mit szóltok?

[link]

2013. aug. 7. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
ha van zseb az elsőn akkor az aranyosabb....de szépen meg is kérik az árát,a miénken 2 zseb volt elöl és mindig tele volt a lányom kincseivel
2013. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi, mert nem is tudtam igazán, hogy mit is kellene az első zsebekbe rakni.


Kisfiam van, neki szeretnék csináltatni valami fiúsat, de a béka és a zöld szín tetszik.

Igen, sajnos elég drága.

2013. aug. 7. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
silmama.hu én innen rendeltem.
2013. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Várok még válaszokat, hogy szerintetek melyik praktikusabb?

Köszönöm.

2013. aug. 7. 23:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Az Auchanba lehet kapni két félét is, az egyik 990.-, a másik 1290.-. Az egyik kicsit egyszerűbb, elöl zsebbel, nem zipzáros, a másik is zsebes elöl, de az zipzáros, van zöld békás is amúgy :), az én kislányom rózsaszín Hello Kittyset válaszott. Nehogy adj érte 5000 ft-ot, mert nem éri meg!
2013. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Isten ments ennyi pénz ki adni egy ovis zsákra ,a tescoba,auchanban ,interspárban lehet ,kapni szép ,de egyszerü ovis zsákot .

Nálunk egyen oviszsák lesz .aranyos macis .

2013. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy amiket írtok oviszsákokat, azok mind nagy méretűek gondolom (40x60 cm-es általában).

Nekem kifejezetten kicsi kb. 32x45 cm-es kell, mert kicsi a hely.

2013. aug. 8. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!