Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek ebben a kínos...

Ti mit tennétek ebben a kínos szituban?

Figyelt kérdés

3 éves gyerekedre a buszon jön rá a kakilhatnék.

messze még a buszmegálló.

te mit tennél??



2013. aug. 8. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Megkérném a buszsofőrt, hogy álljon meg, mert különben a gyerek a buszon fog kakilni!
2013. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Szólnék a sofőrnek, hogy álljon félre.


Egy három évest szerintem már nagyon fájóan érintene, ha becsúszna a bugyiba, viszont ahhoz még kicsi, hogy sokáig visszatartsa

2013. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na igen,lehet hogy megállna a sofőr,de lehet nem várná míg kakál,és odébb áll,te meg ott állnál a gyerekkel az út szélén????
2013. aug. 8. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen inkább ott állnék és keresnék más megoldást! Sétálnék a következő megállóig, vagy felhívnék valakit, hogy ez a helyzet vagy megkérném a sofőrt, hogy ugyan szóljon már a központba, hogy a következő busz itt és itt vegyen fel minket.
2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Nemsokára 3 lesz a kislányom - Nála az inger hamar elmúlik ha nincs közel a wc- gondolok arra is, hogy mire megáll, már nem is kell. Megpróbálnám hogy bírja-e tartani ha nagyon mondja, hogy kell akkor megállítanám én is a sofőrt. Nem lenne jobb egy talpig kakis gyerekkel a buszon, mint út szélén egy tisztával. Ha esetleg otthagyna, elintézném, hogy megbánja. (pl felettes és/vagy sajtó útján)
2013. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Távolsági busz?

Ajjaj.

Nagyon megértelek. Hamarosan 4 lesz az egyik gyerekem, de neki sokszor van ilyen, mondjuk nem járunk busszal, mert autózom a 3 gyerekkel, de tényleg gyakran azt mondja, hogy kell, és fél perc múlva már robban is. (Ő gyakran hasmenéses allergia miatt).

Érdekes módon az oviban volt kellemetlen helyzetben, mert egy helyettes óvónéni olyan szigorú volt, hogy nem mert kikéredzkedni, és bement neki alvásidőben. :((

Mondjuk mi sosem szídtuk emiatt, és ez számít! Ha mégis baleset lenne, a szülő nyugodtsága a lényeg, ha Te mellette vagy, akkor mások beszólását képes feldolgozni a kicsi.


Igen, talán megkérném, hogy álljon meg.

Viszont amit tehetsz, vegyél papír bilit a dm-ben kapható, mindig legyen Nálad, ha ilyen hosszabb utakra mentek, és szükség helyzetben elvégzi a buszon. Nem a legjobb, de szerencsére a 3 éves még pont nem szégyenlős, valahogy diszkrétre kell venni, amennyire lehet.

2013. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

En terhes vagyik ugyan es a hanyinger ebben az idoben gyakran ramjon (nem reszletezem, szerintem mndenkinek van orra).

En eddig 2* szoltam a buszvezetonek, de egyszer sem allt meg. Mondvan a szabalyzat ezt tiltja, majd a megalloban kinyitja az ajtokat.

Elsonek a friss levego elmulasztotta az ingert, de masodszorr a lepcsore hanytam mindenki szeme lattara.

Tobben felkialltottak (senkire nem ment), de jottek segiteni. Sokan a veszcsengot nyomtak ezerrel, mire a sofor nagy nehezn megallt es kinyitotta az ajtot. Amint leerten ujra ramjott az inger. Eleg sokan segitettek papirzsepivel, stb.

A sofor legnagyobb problemaja az volt, hogy osszehanytam a buszt, miutan szoltam neki errol. Meglepo volt, de akinel viz volt, az raontotte a lepcsore, igy "lemosodott" a produkciom.

Ezutan megkerdezte, hogy tovabb hanyom-e az utat vagy elindulhat vegre a dolgara nelkulem.

Megkoszontem mindenki segitseget es inkabb lesetaltam 2 km-t 40 fokba.

Ez tavolsagi buszon volt, amikor anyosomhoz mentem a korhazba

Mi a fovarosban lakunk, igy ott konnyebb visszatartani vagy leszallni a buszrol. Szinte minden sarkon megall a busz.

2013. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi hévezünk, és volt, amikor a 30perces utat kibírta mind a két gyerkőc, 2,5 4évesek. És csak itthon huppantak a bilire-wcre.

Én kérlelem őket, hogy bírják egy kicsit még, tartsák vissza.

2013. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

akár városi akár távolsági buszról legyen szó

2013. aug. 8. 16:18
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 5., a sofőrnek nem kötelessége megvárni amíg a gyereked kisz@rja magát az út szélén (csak azért szólok, nehogy meglepetés érjen).
2013. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!