Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a szituban...

Mit tennétek ebben a szituban helyembe?

Figyelt kérdés
14hónapos a fiacskám.Igaz,hogy rossz alvó sir éjszaka,most meg föleg mert erőssen jönnek a fogacskájai.Beteg is sajnos,infulenzás!Éjszaka sirt és a fal szomszédom akinek ugyan ennyi idős gyereke van átdörömbölt.Nem értettem mert az ő gyereke is sirt 3hétig egyfolytába.Nem beszélünk ugyhogy ezt a szitut megbeszélni se tudjuk!Nem idegeskedem rajta de bosszantó egy ilyen szomszéd:-(
2010. dec. 16. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos kezdeményeznék mi se beszélünk a felső szomszédommal mert a fia vasgolyóval játszik este 8 kor meg széket tologat hajnalban de párszor beesett az erkélyünkre ez az felvittem és mindig szabadkozott a gyerekei miatt. Ott a kicsi is sokat sir.. néha szoktunk beszélgetni megéri mert lehet hogy Ő se mer lépni pedig nem utál téged csak a helyzet ..
2010. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát vissza ne dörömbölj, mert rosszabbul jársz.

VAgy hagyd annyiban a dolgot, vagy menj és beszélj vele.

2010. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is de még köszöni se köszön.Nagyon nagy arca van,nem tudom mire de van neki.Ő az aki keveri a lakók között a sz..t és utána meg mossa kezeit és arrébb áll.Á,áá hagyom még.De ha lesz még ilyen akkor felhivom ugy hajnalban és megmondom neki amit szánok ugy 1éve már neki.
2010. dec. 16. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni az ilyenekkel. Alattunk egy majdnem hasonló korú babás család lakik, 3 hónappal idősebb a lányuk mint az én lányom aki most 14 hónapos. Volt hogy az Ő lányuk üvöltött, volt hogy a miénk. Minden felhallatszik a radiátor csöveken, de soha nem jutott eszembe hogy ledörömböljek, és neki sem hogy fel. Jó is a kapcsolatunk, ha másnap találkozunk egy nehéz éjjel után, mindig mondjuk egymásnak hogy bocsi, vagy ha éjjel orrszívó porszívózunk, de megértjük és csak mosolygunk egy jót.

Felettünk egy idős házaspár lakik, a férj asztalos és szinte éjjel nappal kopácsol, tologatnak-húznak vonnak valamit. Este meg olyan hangosan hallgatják a tv-t hogy hallom mikor milyen műsor megy a TV2-n. De a nő nagyothall, így mit tehetnék? Nem szóltunk semmit, pedig néha már nagyon ott tartottam hogy felmegyek.


Hogy mit tegyél? Ne dörömbölj vissza, de a gyereket ha üvölt, tedd a fal mellé. :)

Ne foglalkozz az ilyen idiótákkal, nem éri meg hogy az energiádat erre pazarold, főleg ha olyan bunkó hogy köszönni sem képes. Nézd levegőnek.


Nyugodt estéket!

2010. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!