Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékai vannak a...

Milyen játékai vannak a gyerköcnek amivel NEM szeret játszani és mivel szeret, mennyi idős?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam még csak 5 hónapos. Olyan játéka, amit nagyon nem szeret, egyelőre nincs.

Mindent kedvel, ami csörög és színes. Viszont kedvence (most ki fogtok röhögni) egy csokis zacskó. Rizskorongok voltak benne. Azt egyszerűen imádja morzsolni. És előszeretettel pofozza az üres ásványvizes flakonokat :)

2013. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom.Nagyon szeret kifestőzni,babázni,most nagyon rákapott a pónizásra és épít nekik házat hogy meg ne ázzanak ha esik az eső. :)

Van egy papagája ami vissza mondja azt amit ő mond neki.Annak szokott magyarázni.

Építőzni is szeret.A hinta a mindene.

Amivel nem szeret játszani az a Táncoló éneklő Dóra baba,a barbie,zongora,babakocsi stb.

2013. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 éves öcsém 3 dolog kivételével semmivel sem szeret játszani. Az egyik egy fa vasút, a síneket lehet össze-vissza építeni, bár neki csak azok a sínek tetszenek, amik felfelé mennek, vannak ilyen emelkedők benne. A vonatok vagonjait is mindenhogy össze lehet illeszteni, mert mágnesesek. Tetszik neki, ahogy legurul az emelkedőről a vonat, ezzel órákon át elvan. Nagyon szeret még az aszfaltra rajzolni, bár leginkább azt, ha én rajzolom, amit ő mond, meg ha lefekszik a földre és körberajzolom az egész testét vagy csak a tenyerét/talpát. A legnagyobb kedvence pedig a tablet. (meg a 3D-s TV) A tabon is egyébként egy vonatos játék van, ill. sok van, de csak ezzel játszik. Egy csomó síndarabot úgy kell elforgatni rövid idő alatt, hogy a vonat beérjen az alagútba. Meg az angry birds is nagy kedvenc. Szóval a többi játékot nem igazán szereti, amit kifejezetten utál az egy fúró valami ezermesteres meséből, ahol beszélnek a szerszámok. Ez a fúró is beszél ha megnyomod, meg forgatja az "orrát", közben pedig olyan hangot is ad ki, mintha fúrna igazából. Ettől fél.

Egyébként szörnyű nézni a mai gyerekeket. Amikor én kicsi voltam, mindig az udvarban voltam, télen-nyáron kint futkároztunk, bicikliztünk, fogócskáztunk, bújócskáztunk, játszottunk, színes volt a fantáziánk, mindenfélét kitaláltunk. Voltam már szuperhős, hercegnő, nyomozó, varázsló, orvos, kiscica, múmia, rocksztár, szépségkirálynő, katona, még űrhajós is, és úgy jutottam az űrbe, hogy a hintával minél magasabbra kellett löknöm magam. Ehhez képest az én öcsém, mikor átjönnek a barátai (2, 3 és 6 évesek) leülnek szépen egymás mellé a kanapéra, mindegyik kezében a tab, és azt nyomogatják...

2013. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 Éves lányaim vannak, és utálnak babázni. Azon kívül minden jöhet: plüss (az örök favorit), autó, kirakó, színező, mesekönyv, dinoszaurusz stb.
2013. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lassan 3 éves kisfiam a következő játékokat szereti: favasút, lego duplo, babilon, és még két hasonló épitős játék, amiknek most nem jut szembe a nevük (az egyik olyan mint a sajtos tallérok, a másik meg ilyen csöveket kell összeilleszteni műanyag tiplikkel). Bogyó és Babóca társasjáték, solo, kisautók minden mennyiségben, labda. Kisfiú létére van egy babája, a Dezső baba, őt néha elaltatja, megeteti. :) Szeret rajzolni és festeni, paprit vágni és gyűrni, "hajtogatni". De a szabadban simán eljátszik mindenféle bottal, kaviccsal. A botokkal kardozni szokott, vagy "lepisztolyozza" az éppen aktuális ellenséget. Fogalma nincs, hogy egy pisztoly egyébként mire való. :)

Vannak figurái a Toy storyból ( a kedvence a Buzz és a Woody), ezekkel is aktivan játszik, történeteket talál ki és azokat játssza.

Ja és a puzzle-t is imádja.

Olyan játékunk jelenleg nagyon nincs, amivel nem szeret játszani.

Mielőtt megszólnátok, valamiért nem működik a hosszú i-m.

2013. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19 hónapos a kisfiam, és mindenféle játéka van, de nem igazán játszik velük. Sokkal jobban érdekli minden, amit a szekrényekben talál, de egy üres flakonnal is eljátszik. Ha ezt előre tudom, nem is veszünk neki annyi játékot! :)))
2013. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4,5 eves: nem szeret sajnos rajzolni, szinezni,festeni. Ezek max heti egy alkalom . Szeret vonatokkal játszani, társas a favorit , de csak a dobokockas, mesenezes, make n brake epitos jatek, lego (kicsi) autot vagy repulot epitunk,azzal jatszik, pluss alatait szeretgeti,eteti,altatja, bicikli,hinta, vizicsuszdazas a strandon, vizbeugralas, maszokazas, focizas az ultraplusz:)
2013. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy fiu:)
2013. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 éves lány. A plüssök egyáltalán nem érdeklik, az egyetlen alvós plüsst is lecserélte most hercegnőruhás babára, a hercegnős bármi a sláger. Nagyon szeretni a könyveket, kirakókat, építőjátékból a lego-duplo, és a geo mag mágneses kirakót.
2013. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!