Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csodák palotája 2,5 éves...

Csodák palotája 2,5 éves gyereket érdekel-e? érdemes elvinni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem túlk icsi még hozzá.....

Az óvodások már élvezik, de még ők is fiatalok(4-5)


Én voltam 10 évesen és 14 idősebben érdekesebb volt, mert értettem már a dolgokat...

2013. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly nyáron vittük el az akkor nem egészen 2,5 éves kisfiunkat. Sok dolog van, amit nem értett, de ugyanakkor sok érdekes dolgot is látott, alapvetően élvezte. Mi nem bántuk meg, hogy elvittük. Persze, minél nagyobb egy gyerek, annál jobban élvezi, mert annál több dolgot megért, de szerintem ilyen kicsiket is érdemes elvinni.
2013. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Millenárison többször voltunk 1,5 évesemmel, ott ovlt egy kisgyerkes játszósarok fakockákkal, kisvonattal, agyon élvezte. Az új helyen tudtoimmal ez már nincs meg.
2013. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,igazából a nagyija akarja elvinni én picinek tartom hozzá:)
2013. aug. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!