Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes megnézni Budapeste...

Mit érdemes megnézni Budapesten egy általános iskolai felsős osztállyal?

Figyelt kérdés

Már az osztályunk eddig volt 2-szer, akkor megnéztük a Parlamentet, a Szent István Bazilikát (remélem jól írom).

Mit lenne érdemes megnézni? 12 évesek vagyunk és az osztályomat nem igazán érdeklik a templomok (a Bazilikában is azért voltunk, hogy megnézzük a Szent Jobb-ot), szóval azok kizárva. Gondoltam a Csodák Palotájára, talán még a Szépművészetire is, vagy a Közlekedési Múzeumra, csak az a baj, hogy a Szépművészeti nagy és lehet, hogy sok idő lenne körbejárni.

Még az Aréna Plázára gondoltunk, hogy szét lehetne ott nézni, mert vidéki suli vagyunk és még csak 2-3 ember járt ott az osztályunkból.

Mit javasoltok? Lehetőleg olyat, ahol nem 3.000-4.000Ft-ok a belépőjegyek és 1 napot lennék ott.

Vonattal utaznánk fel Pestre, villamossal és metróval közlekednénk.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett.



2013. febr. 23. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Budai vár, Citadella, Nemzeti Múzeum,
2013. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Halászbástya
2013. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy már a voltunk a Halászbástyán meg láttuk a Mátyás-templomot és a Budai várat is.
2013. febr. 23. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Állatkert? A csoportos diákbelépőt szerintem ki lehet bírni.
2013. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tropicarium? bar az szerintem draga es elegge kint van. De jo hely.
2013. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A Láthatatlan Kiállítást.

És vidd plázába is őket! Én is vittem a sajátjaimat. Az a kérdés, megbízhatóak-e annyira, hogy szét merd engedni őket.

2013. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Márciuska ***** válasza:
Planetárium, Természettudományi Múzeum. Ha szeretik a természetet, akkor Erzsébet-kilátó a Jánoshegyen, Hűvösvölgy, Libegő.
2013. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Parlament
2013. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Várnegyedbe nem voltatok?
2013. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Margit-sziget
2013. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!