Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten hova érdemes...

Budapesten hova érdemes elmenni 3 fő 9-14 év közötti gyerekekkel? Mit érdemes megnézni vagy kipróbálni? (állatkert, cirkusz, vidámpark, Csodák palotája - ezeket már látuuk) ezen kívül lenne valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Leányfalun nyaralunk és gondoltam egy napot eltöltenénk velük ott.
2012. máj. 9. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tropicarium pl.
2012. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állatkert

Vidámpark - bár lehet, hogy a 9 éves nem élvezné annyira, mert kevés dologra ülhet fel

Planetárium

A Szt. István bazilika tetején van egy kilátó

Erzsébet-kilátó (Libegővel, Kisvaúttal)

Hajókázás a Dunán

Margitsziget

Parlament

Vár - a budavári siklóval

Gellért-hegy

Vasúttörténeti park (ha van köztük olyan, aki odavan a vonatokért)

Természettudományi múzeum (ha szeretik az állatokat)

Vajdahunyad vára - Hősök tere


Akár őket is megkérdezhetnéd (ha választottál párat), hogy ők mit néznének meg szívesen. Az kerülne fel a főlistára, a többi pedig a töltelék (ha marad rá idő) listára.


Illetve számolni kell azzal is, mi van, ha esik az eső. (Nem akarok negatív lenni, de ez mindig így szokott lenni!)


Egy napba kevés dolog fér bele, de össze lehet hangolni, hogy ne legyen szaladás.

2012. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ha fiuk akkor a hadtörténeti múzeumba

és ha nem mostanában voltatok az állatkertben akkor oda simán lehet menni megint én mindig élveztem pedig 2-3 havonta elmentem

2012. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!