Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislányom hetek óta...

7 éves kislányom hetek óta fájlalja a hasát. Vesekő?

Figyelt kérdés

Elvittem orvoshoz, aki vizeletmintát kért, és kiderült, hogy valamennyi vér volt benne. Adott beutalót hasi uh-ra, mondván, lehet akár veseköve is.

Aug. végére kaptunk időpontot. Izgulok, mi derül ki.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Ha tényleg vesekő, mit csinálnak vele vajon?


2013. aug. 10. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan soká? Gyerekeket nem lehet előbb vinni? jobbulást!
2013. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeptember közepére akartak először időpontot adni, kérdeztem, nem lehetne előbb, mert most megy elsőbe, és nem szeretném, ha rögtön hiányozni kéne, meg amúgy is... És akkor vette észre (érdekes mód) a hölgy, hogy vki visszamondta, és mehetünk aug 28-án.
2013. aug. 10. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Van/volt vesekövem!

Nem csinálnak vele igazából semmit,kiskorom óta van talán 7 éves korom óta!Ki kell pisilni,de legtöbbször úgy elbújik a kő,hogy évekig nem ad jelet magáról! Nekem legutóbb 1,5 éve mozdult meg!Kórházba voltam infúzióra kötöttek,majd mikor ez volt majdnem 2 hétig..reggel infúzió du hazaküldtek,széjjel robbantották! Kiskoromba is kórházba voltam vele 2 hétig,infúzióra kötöttek, mert annyira görcsöltem!

2013. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És hogy derült ki, mi volt a tünete?

Neked is a hasad fájt?

2013. aug. 10. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Konkrétan hol fáj a hasa?

Én ilyen esetben magánultrahangra vinném, nem várnék még vele hetekig...


Nekem volt kövem, de nem a hasam fájt!

2013. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem a hasam fájt,hanem a vesém! Meg mindenkinek a veséje fáj ha köve van nem a hasa!Írtam h begörcsöltem és vittek kórházba és ott ultrahangon megnézték és mondták!3-as válaszoló voltam
2013. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!