Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vigyek a repülő útra?

Mit vigyek a repülő útra?

Figyelt kérdés
Angliából megyünk Mo-ra, azaz 2 óra repülés. Akkor 15 hós lesz a lányom. Tuti van ami kell, de nem is gondolok rá, pl olvastam a plédet, az eszembe se jutott volna :)
2013. aug. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sincs még tapasztalatom, de olvastam egy cikket, amit én hasznosnak találtam erről, talán Neked is az lesz: [link]
2013. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 11. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, van-e babakocsi, vagy hordozó kendő, valamelyik mindenképp jól jön a reptéren, és érdemes felvinni a gépre is, hogy egészen a gép indulásáig pihenhessen benne a gyerkőc, illetve ne rohanjon el. Nekünk például másfél órát kellett a csekkolásra várni, két gyerekre volt 1 babakocsi,olyan álmos volt mindkettő, hogy felváltva pihentek benne.

Víz vagy gyümölcslé legyen nálatok az átvilágításig, bent, a váróban pedig vegyél a gépre inni.

Ami a gépen jól jön:

- víz/gyümölcslé/tea

- takaró

- cumi (ha cumizik)és esetleg egy plusz cumi, ha pl fel-vagy leszállásnál leesik az egyik, és épp nem tudod felvenni

-pelenka, popsitörlő, popsikrém, pelenka feltét

-játékok, könyvek

-esetleg nasi (pogácsa, alma szeletekben, köles golyó stb) ezeket felviheted a DM-ben kapható lezárható zacskóban

- ha adsz neki már, akkor esetleg csoki, amit szopogatni tud a leszállásnál, hogy ne duguljon be a füle, de erre az is jó, ha itatod közben


Hirtelen ennyi jutott eszembe, jó repülést!

2013. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Várom még a tippeket :)
2013. aug. 13. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Készíts össze egy kis neszeszerbe, törlőkendőt, textil pelenkát,pelenkázóalátétet, 2pelenka, egy body és egy vékony nadrág, ha esetleg át kell öltöztetni. Ez legyen kéznél, hogyha ki kell menned a repülőn a wc-re, ne akkor kelljen összekeresgélni.

-Olyan ital, amit szeret hogy le és felszállásnál igyon belőle így nem fog bedugulni a füle. (babának át lehet vinni a kapun, csak lehet bele kell kóstolnod)

Mi még vékonyra vágott répát szoktunk vinni a nagyobbnak (3éves) és miközben azt rágcsálja szintén dugul ki a füle.

Keksz. Játék. Kedvenc állat.

Babakocsival megyünk a repülőig, azt ott hagyjuk a lépcsőnél, és mikor szállunk le akkor gyorsan magamra kötöm a hordozókendőt és abban viszem le a kicsit, (6hós) amíg meg kapjuk a babakocsit.

Én takaró helyett egy vékony kendőt szoktam vinni, helyhiány miatt, de megteszi a textilpelenka is.

Valami különleges játékot elrejthetsz a táskádban, amit még nem ismer a kicsi, így ha nehezen tudod valami miatt megnyugtatni akkor ez leköti kicsi időre a figyelmét.

Jó repülést!

2013. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!