Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy házban élünk a szüleimm...

Ha egy házban élünk a szüleimmel akkor elvárható, hogy a testvérem gyerekei bármikor jöhessenek nyaralni anélkül, hogy nekem is megfelelő lenne az időpont?

Figyelt kérdés

Én sokat dolgozom és nem mindig alkalmas,hogy nem tudok pihenni másnapra ,ezt szóvá mertem tenni melyre azt mondta a testvérem,hogy semmi közöm ahhoz,hogy mikor jönnek a gyerekei a nagyszülőkhöz .

Külön szinten lakunk a házban ,de a gyerekek állandóan feljönnek hozzánk,mert számítógépezni akarnak .A testvérem soha egyetlen napra nem vitte még el a gyerekeimet ,sőt ki is jelentette,hogy ezt soha nem is fogja,én viszont ha itt vannak a gyerekei mindenfelé viszem őket.


2013. aug. 13. 19:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A nagyszülőknek is sok a folytonos gyerekzsivaly,panaszkodott édesanyám,hogy nagyon fáradt ő már ehez ,hogy állandóan rá számítson a testvérem,mert hetekre elmennek kettesben miközben természetesnek veszik ,hogy a nagyszülők ráérnek.
2013. aug. 13. 20:50
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem össze kéne ülnötök családilag, és tisztázni ezt a helyzetet, mert ez így valóban nem jó, hogy senkire nincsenek tekintettel. Bár lehet, hogy ez nekik meg sem fordul a fejükben, ha ennyire természetesnek veszik. Valakinek finoman fel kéne világosítani őket.
2013. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A testvéred egy kicsit szemtelen, de ezt vele kellene megbeszélni.
2013. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!