Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beoltatjátok a gyerket influen...

Beoltatjátok a gyerket influenza ellen? A nagyobbik 5 éves, szerencsére nagyon ritkán beteg, de a kisebbik még csak 5 hetes. Mindkettőt nagyon féltem! Annyirra megoszlanak a vélemények, hogy már én sem tudom, hogy mi lenne a legjobb!

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom nézel e hiradót. Ott be is mondták lehet oltani a 3 év feletti gyerekeket. A csecsemőket terheseket nem oltják úgy tudom, de ezt kérdezd a dokinőtől.

Mi nem oltunk. én nem akarok olyan oltást beadni ami csak egy évre jó mert utána mutálódik. Mi csak azokat az oltásokat adjuk be ami hosszútávra szól.

2009. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 4 hónapos a kislányom és nem fogom beoltatni. Inkább megelőzésre törekszem, természetes módon.
2009. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem felesleges. Az influenza elleni védőoltás általában többet árt mint használ. Vitamin, sok gyümölcs, higiénikus környezet, és már csökken is az influenza esélye. Ha a H1N1 ellen szeretnéd beoltatni őket, akkor meg egyenesen hülyeség lenne. Sokan a védőoltásba haltak bele. Mellesleg azért adják ingyen mert ez egyfajta kísérlet, mert fogalmuk sincs az orvosoknak, hogy mik a mellékhatások és a következmények. Én a helyedben biztos nem oltatnám be őket.
2009. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,pontosan a 3.válaszolóval egyet értve.14hónapos a lányom.
2009. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem oltatom be a gyerekeket, nem hiszek ezekben az újonnan kitalált "csoda" oltásokban. Nekem sok ismerősöm kapott influenza elleni védőoltást tavaly és szinte kivétel nélkül mindannyian megbetegedtek. A h1n1 elleni oltást pedig nem is engedném gyerekeknek beadatni. Ha annyira jók ezek az oltások mint amennyire azt hangoztatják, akkor miért nem teszik kötelezővé? Hiszen eddig alig pár száz gyerek kapta csak meg, honnan tudják, hogy nincs-e valami hosszútávú mellékhatása? Az én gyerekeimen senki se kísérletezgessen.
2009. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!