Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S Mit tesztek ha csapkod...

S. O. S Mit tesztek ha csapkod, dobál, hisztizik?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éves gyerekről van szó,alig eszik,ahogy elé rakjuk a kaját dobja le tányérostól.Dobálja a játékokat (van egy 11 hónapos is ,Ő ilyenkor veszélyben van).Ordít,hisztizik az oviba,játszin,utcán,boltban... Mit tennétek?Ja és úgy felesel mint a nemtudom mi.

2013. aug. 15. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Oviban hogy viselkedik? Mert ha nektek tartogatja a műsort, akkor azt következetességgel esetleg lehet "kezelni" és idővel kinőheti.


Ha az oviban is van vele gond, akkor elvinném a nevtanba,vagy valamilyen vizsgálatra, hogy nincs-e valami baja, mert azért 4 éves kor után a legdacosabb-leghisztisebb gyerek is szelídebb lesz.

2013. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szülők most mentek szét,az oviban is ezt csinálja,régebben még a hiszti korszak sem volt ilyen durva.
2013. aug. 15. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szerintem érdemes lenne egy pszichológussal beszélni. A szülőknek meg különösen figyelni arra, hogy attól hogy elváltak még a gyerek közös, és ne a saját sértettségüket próbálják a gyerek előtt bemutatni. Cirkusz is van a szülők között, vagy csak csendes válás?
2013. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyerekek előtt nem veszekednek, meg amúgy sem azok a hangos emberek,volt durva szituáció de a gyerekek nem voltak jelen,szépen beszélnek egymásról a gyerekeknek.Az apjára jobban hallgatott,hiába keveset volt otthon/itthon.
2013. aug. 15. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
elvinném pszichológushoz
2013. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én pszichológiát tanultam. maga a válás ténye itt a lényeges pont, nem szükséges hozzá a vita. a gyerekek mindent megéreznek és sokszor a szülők elfojtott érzelmeiket ők fejezik ki. pszichológust javaslom én is, látható, hogy megviseli a gyerkőcöt, ami történik körülötte.
2013. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kértek időpontot,de a gyereknek ha szóba hozzák azt mondja nem fog semmit csinálni a néninél.
2013. aug. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!