Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek úgy ma este...

Ti elmennétek úgy ma este bulizni, hogy a 4 éves gyerek éppen ma beteg lett, és nagymama vigyázna rá? (hónapok óta tervezett lánybúcsú)

Figyelt kérdés
Ezen vacilálok, hogy inkább maradjak vele itthon én, vagy anyósom vigyázzon rá.Aki nagyon szívesen teszi ezt, még betegen is bevállalná. Mert a párom meg a legénybúcsúba menne.
2013. aug. 16. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Huuu nagyon rossz helyzet en is hasonloan jartam egy hete. En vegul elmentem, bar nekem a ferjem itthon tudott maradni. Te tudod mennyire van el a nagyival, mennyire beteg es hogy birna nelkuled. Egyebkent ha nem szokott ejszaka kelni, mehetnel a tobbiek utan is fektetes utan.
2013. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mennyire beteg a gyerek?

Nagyi megbízható?

Elérhető távolságban lennél?


Este elatatod és megkéred a nagyit, hogy ha BÁRMI van, akár csak hőemelkedés vagy nyugtalanság, azonnal küldjön sms-t.

2013. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, de nagyon.:)

Mert nyilván nektek is jár egy kis kikapcsolódás, pláne, hogy régóta is terveztétek, meg ez nem egy sima hétvégi szórakozás, amit el lehetne halasztani, hanem egy lány-legény búcsú.

Viszont ugye ha egy kisgyerek beteg, akkor az a legjobb neki, ha a szülei vannak vele. És úgy persze a szülő is nyugodtabb.

Én szerintem mérlegelnék, hogy mennyire van rosszul a gyerek. Ha nagyon beteg, akkor otthon maradnék. Ha annyira nem, akkor esetleg mindig telefonközelbe lennék és ha bármi olyan van, akkor hazamennék.

Vagy nem tudom.:)

2013. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szuperül elvan a nagyijával, több napra is szoktuk vinni, nem kel éjszaka soha. Csak elég kellemetlen, ráadásul soha nem volt még beteg, úgyhogy igazán én sem tudom, hogy mit csináljak. Jelenleg bent vagyunk, mesét néz, mérem a lázát, ennyit tudok tenni.
2013. aug. 16. 09:33
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Először is jobbulást a kicsinek.

Lehet, hogy nem leszek túl népszerű a véleményemmel, de én bizony valószínűleg nem mennék el.

Ha a kisfiad mellett virrasztani kell, esetleg sokszor ébred vagy hányás-hasmenés valamilyen fájdalom gyötri- akkor én maradnék mellette.

Nekem ő lenne a legfontosabb és tudom, hogy sokat számít ilyen kicsiknek, hogy az anyukájuk ott van velük.


Azt meggondolnám esetleg, ha éjszakára nyugodtan aludna, teljesen lázmentes lenne, nem ébredne fel- de valószínűleg akkor sem mennék el. A gondolataim úgyis ott járnának és nem tudnék felhőtlenül szórakozni úgy, hogy a kisfiam beteg.


Ha ma lett beteg, akkor valószínűleg a neheze még hátra van, de tudni kellene, milyen típusú a betegsége, milyen súlyos, ő maga mennyire igényli a közelségedet, szeretetedet, mennyire szenved, mennyire viseli meg ez a betegség.


Én egy bulit bármikor "feláldozhatónak" tartok a beteg családtagomért- sőt nem is áldozat- bepótolni is talán be lehet.


Szép napot és jobbulást a kicsinek

2013. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Voltunk a héten már orvosnál is, mert szokatlanul köhögött, nem talált semmi komolyat, ma kezdődött a láz, de már az is lement. Persze látszik rajta, hogy beteg, de ennyi.
2013. aug. 16. 09:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baja a csöppségnek? Mennyire beteg? Azt hiszem a leánybúcsú, ha lehet, nem kihagyható dolog, azt nem lehet bepótolni. Legyen kezedben folyamatosan a telefon, légy kapcsolatba anyósoddal, és ha gond van, azonnal tudj hazamenni!
2013. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy bulizós, már két hónapja nem lazítottunk se a párom, se én, már ránkférne. Bár az is igaz, hogy két hét múlva meg lesz az esküvő. Ez egy lánybúcsú lesz, tehát egyszeri, nem pótolható, ráadásul én voltam az egyik szervező is, szóval fogalmam sincs, hogy mit tegyek.

Amúgy torokgyulladása van a gyereknek, némi lázzal, ami már csak hőemelkedés.

Jaj, nem tudom, mit tegyek!!!!

2013. aug. 16. 09:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyire beteg, ha nincsláza este vagy csak enyhe akkkor menj el nyugodtan, persze telefonközelben legyél és kösd a nagymama lelkére hogy hivjon ha bármi van.
2013. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Második vagyok, és ezek alapján, amit leírtál, elmennék. Szinte hihetetlen, hogy egy négyéves SOHA nem volt még beteg!
2013. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!