Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák! Ti rá...

Kisgyerekes anyukák! Ti rá mernétek hagyni a gyereketeket egy 18 éves lányra?

Figyelt kérdés
Imádom a pici gyerekeket és bölcsődében szeretnék majd dolgozni csak még van 2 évem a szakközépiskolában és majd aztán egyetem. Jövő nyáron szeretnék bébiszitteri állást keresni de rám mernék bízni az anyukák a pici gyereküket? egyébként tapasztalataim unokatesóimról és szülők baráti körből vannak nappali is és éjszakai is. :D

2013. aug. 16. 10:40
 1/10 zabmester ***** válasza:
76%
Ha elég talpraesett, akkor igen :)
2013. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia.én 15 évesen keztem el babysitterkedni egy hét hos.kicsire vigyàztam akkor.egy évig vigyàztam rà volt hogy nàlam is aludt:)

19éves voltam amikor megszületett a kisfiam viszont rà még a sajàt édesanyàm sem vigyàzott soha most 2,5éves

2013. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

szia!

én is vigyáztam 5 testvérre (7 hetes, 2,5 éves, 5 éves, 7 éves és 10 éves volt) ekkor én 17-18 éves voltam, koromhoz képest sokkal érettebb és imádtam a gyerekeket!

Most hogy 31 éves vagyok és két kisgyerekem van! és vigyázok mások gyerekeire alkalmanként!- sem fogom fel, hogy annó hogy merték rám bízni a kis kincsüket! mai fejjel nem bíznám rá egy még érettnek mondható tinire a kisgyerekeim - értem itt a 3 év alatti korosztályt! Hiába volt már bébiszitter máshol, hiába vannak referenciái én Őszintén hiszem - hogy én sem voltam alkalmas abban az időben arra - és csakis a szerencsén múlott hogy nem történt semmi ! - mivel nem biztos hogy fel lettem volna készülve egy vészhelyzetes szitura! Szerintem ha elvégeznél egy ingyenes tanfolyamot - melyet a Heim Pál is szerves szülőknek - hogy miként cselekedhetnek ha vészhelyzet van! az mondjuk sokat jelentene! Bocsi hogy ezt leírtam lehet érte utálni de én ezt gondolom!

2013. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 as vagyok.

A Magyar Gyermekmentő Alapítvány honlapján is találsz ilyen ingyenes tanfolyamokatat. szerintem ha szeretnéd ezt csinálni érdemes elvégezni! mivel ha bármi van legalább részben felkészült lennél rá! én mint anyuka , mostani fejjel már tudom hogy ha olyan embert kérnék meg tartós felügylet céljából, akkor kérnék igazolást hogy elvégzett legalább valamilyen ilyen életmentő tanfolyamot min 1 éven belül! lehet túl "nevetségesnek " hangzik , de másra - idegenre bízni a gyerekeimet ... ahhoz nagy bizalom is szükséges, és természetesen Ők a legfontosabbak számomra!

2013. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is 15 évesen kezdtem bébiszitterkedni, én magam biztos nem bíznám a gyerekeimet egy tinire. 18 éves már határeset, ha ismerném, és tudnám, hogy komoly, megbízható, akkor igen, de egy idegenre nem.
2013. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én 22 éves vagyok, 16 éves koromtól kezdve vigyázok alkalmanként a családban a babákra, kisgyerekekre.


Hogy én majd kire merem rábízni a saját gyerekemet, azt nem tudom. De úgy látom, hogy sok szülő túl aggodalmas.

2013. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Mielőtt megszületett a fiam, én is akartam bébiszitterkedni. Most már látom, mekkora felelőség ez. Bármi történhet a babával, gyerekkel, és az az én hibám. Persze , ha a lányt ismerem, és látom, hogy megbízható, a gyerek is elvan vele, akkor meggondolnám. De én jobban bízok pl. anyukámban, vagy olyanban, akinek több tapasztalata van.
2013. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nagyon meg akarnálak előbb ismerni, mielőtt rádbíznám..

ne hari, csak őszinte vagyok...

De biztos kapsz majd bíztató válaszokat is...


tudod egész más imádni csak úgy egy gyereket, mert aranyos, és más vigyázni rá, meg ha felidegesít, hogy hogy reagálsz, képben vagy-e, hogy egy kisgyerkre milyen szinten kell figyelni... meg ilyenek...

2013. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít. Tizennyolv évesen lehet valaki már gyakorló anya. Ösztönös megérzések döntik el, hogy megbízol-e valakiben.
2013. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Én igen. A 14 éves nagylányom tökéletes bébiszittere a 2 éves örökmozgó öccsének. :)
2013. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!