Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnetek-e 2 eves gyereketeket...

Vinnetek-e 2 eves gyereketeket oviba ha van meg egy 6 honapos kisteso? Sajnos nem negyon tudunk gyerekek koze jarni es a kozelben sincs jatszoter ez miatt sokat unatkozik.

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Oviba biztos nem veszik még be, csak 3 éves kortól, hogy bölcsibe mehetne-e az is kérdéses, szerintem nem amíg te otthon vagy. Úgyhogy a kérdés is tárgytalan, hacsak nem dolgozol.
2013. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
beveszik oviba de csak logosakmar megerdeklodtem. engem az erdekelne,hogy fejlodesi szempontbol elonyunkre valna az ovi vagy sem
2013. júl. 28. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:

2 éves nem mehet oviba. 2,5 éves kor a max ha sok a hely. de 3 éves kortól van óvoda.

bölcsibe meg munkáltatói kell mindkét szülőtől

2013. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mert Magyarországon az ovikba csak szobatiszta gyereket vesznek fel, és betöltött 3 évesnek kell lennie. Ez azzal jár, hogy az ovikban már annak megfelelően foglalkoznak a gyerekekkel, ahol egy átlagos 3 éves tart, és az nagyon messze van egy 2 évestől, mert ebben a korban szinte a hetek is számítanak fejlődésben.


Maga az, hogy gyerektársaságban van, az jót tehet neki, főleg ha látod rajta, hogy érett rá és igényli is, de itt is van különbség, hogy úgy érdeklik a gyerekek, hogy anya is ott van, vagy akkor is jól elvan, ha ott hagyod, és egyedül kell napi x órában gyerekek és idegen felnőttek között lenni.


Nálunk 1 éves a kicsi, 3 éves a nagy, és szuperul eljátszanak együtt, nem érzi magát egyedül a nagy. Természetesen másképp viselkedik, ha már korban még inkább hozzá illő gyerekekkel lehet együtt, de unatkozni nem szokott itthon.

2013. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bölcsibe vinném a helyedben mindenképpen.
2013. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém két éves és nyolc hónapos volt, amikor megszületett a testvére.Felvették volna az oviba, de nem vittem, ne érezze úgy, hogy megvan a kicsi, ő meg ki lett penderítve otthonról. Csak négy évesen kezdte el a óvodát. Semmi hátrányt nem szenvedett ettől, csak a mi kapcsolatunk lett erősebb. Ma már 14 éves nagylány, nyitott barátkozó egészséges személyiség.
2013. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak bölcsik, ahová beveszik a gyereket akkor is, ha a szülő nem dolgozik!


A kérdésedre válaszolva, ez gyerekfüggő. Ha már nem lóg folyton rajtad, és úgy látod, hogy igénye van a társaságra, és jól is érzi magát, ha egyedül hagyod korabeli gyerekek társaságában, akkor biztosan nem ártasz neki, sőt. De beadhatod csak fél napra is!

2013. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!