Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves manónak napi hány...

Kétéves manónak napi hány pelenkát használsz? És melyik törlő meg pelus vált be?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 évesen még a Huggies pelust vettem a kislányomnak, azóta az megszűnt, még éjszaka pelusos, a Lidl-s Tojours pelenkát veszem. Popsitörlő változó volt. Neogranormon, J&J. Most abból is a Lidl-s használom, olcsó, pont megfeleően nedves és mindenhová használható.
2013. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi kb. napi 4 pelust használunk el, most éppen a DM saját márkásat, előtte Libero volt, szóval én váltogatni szoktam.

Most 21 hónapos a kisfiam, de még a szobatisztaság semmi jelét nem mutatja.

Popsitörlőből mostanában Neogranormont, vagy Tescosat használunk.

2013. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az én kislányom se mutatja semmi jelét a szobatisztaságnak!
2013. aug. 16. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen átlagosan napi 4 pelenkát használt el, plusz egyet éjszaka. Fehér Babylove törlőkendőt használtunk. és 5-ös Liberót. 2 évesen még ő sem mutatott semmi hajlandóságot a szobatisztaságra, fokozatosan vált azzá 3 éves korára.
2013. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Két évesen még a lánykám sem akart szobatiszta lenni, 2,5 évesen lett az :-). Kb. 4 pelust használtunk neki is.

2013. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát lányok, ha tudnátok mekkora kő esett le a szívemről. Mindenkitől azt kapom hogy miért nem szobatiszta a lányom 2 évesen?! Nagymamám szinte parancsba adta, hogy a nyáron szobatisztává kell vállnia, pedig ő még nem akar.

Mi berni pelust használunk most 4600 ft a 100as csomag és meglepően jó. Popsitörlőből pedig mikor milyet. Most liberós van. Napi 4 pelus megy el.

2013. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 pelus megy egy nap. Popsitörlőből Aldis, pelusból Dada fogy, vagy éjjelre Aldis.
2013. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fiam: napi 2-3 ment el, 2,5éves korára semmit.

Lányom: éjjelre 1, azt is szárazon vettem le, 2,5éves éjjelre sincs pelusa.

2013. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Napi 1, max 2 pelusa van 2 éves kisfiamnak. Nappalra szobatiszta, így popsitörlőt sem igen használok, amúgy most auchan saját márkás van itthon. Alváshoz még kell pelus, de ha a délutáni alvás után szárazon veszem le róla, akkor este is azt adom rá vissza. Happy Bellát használunk. Előtte Libero volt, de miután tépte le magáról nappal a pelenkát már tavasz óta, úgy gondoltam, h nem mindegy, h a 70 ft-os vagy a 30 ft-os pelust dobjuk ki a kukába. Nagyon jó a minősége, az éjszakát is simán kibírja, úgy h nem ázik át.
2013. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, a szobatisztasággal ott tartunk, hogy minden pelenkázásnál pisil a bilibe. :) Igaz, ő koraszülött volt, a lányom ennyi idősen már szobatiszta volt.

Napi 3-5 pelus megy el, amikor sokat iszik, akkor több, és most ez a helyzet a meleg miatt. 5-ös Liberót használunk, bár már nagyon elegem van ebből a márkából. Amióta újítottak, alig bír valamit, de én ezt tudom legolcsóbban beszerezni: 52 Ft/db.

Popsitörlő változó, most éppen Liberó, az volt akciós a Tescóban, 330 Ft.

2013. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!