Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen törlőkendőt, pelenkát...

Milyen törlőkendőt, pelenkát és popsikrémet használsz a picidnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tesco-s törlőkendőt (van kék és zöld színű is), szerintem teljesen jók.

Pampers pelenkát.

Sudocreme-t és Neogranormont.

2013. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Libero, pampers pelenka, libero pampers törlőkendő, sudocrem neogranormon popsikrém.
2013. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Zöld Tesco-s törlőkendő, nappal Lidl-s pelus, éjjel kék Pampers, Sudocream.
2013. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Törlőkendő: Mülleres, 6 db/2000 Ft, az illatát és az állagát is szeretem, nem vékony. Pelus változó: Aldis, Mülleres (most már bugyipelus, de régebben a sima tépőzáras volt, és szuper), Pampers fehér éjszakára, és Pampers active boy bugyipelus (vagy valami ilyesmi a neve), ezeket váltogatom. Popsikrém már a lányommal is a Sudocrem volt, ennél nem találtam jobbat.
2013. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pelenka: csak Libero. Törlőkendő: végülis mindegy, a Tesco-s zöld teljesen jó minőségű, ha épp megyünk vásárolni, betárazok. Ha netán elfogy, a szomszédos "százforintosban" is lehet kapni egészen jókat, némelyik nevenincs, mégis meglepően jó (bár a gyanúsan olcsó car, kitapasztaltam, azokat kerülöm). Krém: gyógyszertári, amit a gyerekorvos írása alapján kutyulnak ki. Teljesen jó, enyhe vanília illatú. Nem ragad, nem hagy nyomot, én még kentem meleg-kiütésre is tavaly, egy nap alatt elmúlt a kiütés. Bő fél évig elég egy tégely, és olcsó is. Nekünk bevált.
2013. aug. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Törlőkendő: Pampers, Libero, mikor milyen van kéznél.

Pelenka: Pampers, de a Müllerest fogjuk most kipróbálni.

Popsikrém: Sudocrem.

2013. aug. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szia! Törlőkendőből előszőr Babydream-et használtunk, aztán még sima lila Tesco-st -azt imádtam, és favorit volt, de mióta fehér utálom, szóval most Penny-set az olcsóbbikat, illetve a Lidl popsitörlőjét-mikor melyik boltba megyek-imádom őket. Pelenka többnyire Pennys- vagy Lidl-s, esetleg Rossmannos, csak az elején használtunk Pamperst(én nem voltam tőle elájulva). Popsikenőcsből pedig a háziorvos által felírt koleszterineset- nagyon szeretem,sokáig elég, de azért mindig van itthon Sudocream fogzás esetén:-))
2013. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Törlőkendő: Pampers sensitive

Pelenka: Pampers Premium Care

Popsikrém: orvos által felírt

2013. aug. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pampers pelenka,szerintem a legjobb.

Törlőkendőből zöld Huggiest használtam amíg volt,most Pamperst

Sudocrémet

2013. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Törlőkendő:Frissi baba (imádom!)

Pelenka:Pampers

Popsikrém:gyerekorvos saját összeállítása

2013. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!