Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyerek éjjel/reggel...

Ha a gyerek éjjel/reggel krupposan köhög (nem rohamra gondolok, csak az ugatós köhögésre) Ti beviszitek bölcsibe/oviba?

Figyelt kérdés

A lányom csoporttársa a szomszédban lakik, és reggel mikor kimentem, láttam, hogy nyitva az ablak, és kihallatszott az a csúnya köhögés, és a kisfiú ma ott volt az oviban!

A fiam is szenved vele sajnos, nekünk a doki azt mondta, hogy ezt minden esetben vírus okozza és soha nem is engedi a kicsit közösségbe. Megmondom őszintén cseppet kiakadtam mikor megláttam a kisfiút.


2013. febr. 7. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet, hogy port törölgettek vagy bőröndöt pakoltak és az irritálta a gyereket meg ezért nyitottak ablakot. Ezt a szomszédból nehéz megítélni. Illetve ha vírusa van, biztos más tünet is jelentkezik, pl láz, nátha, nem? Nálunk így volt.
2013. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem viszem ilyenkor oviba a fiamat.

Nem anyuka védelmében, de azért leírom: a lányom mindig krupposan, ugatósan köhög. Nem rohamszerűen, de naponta többször is.

2013. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem nem viném bölcsibe-oviba.
2013. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondolom reggel 6-kor senki nem törölget port nyitott ablak mellett, egy köhögő gyerek társaságában, miközben dolgozni és oviba készülnek, de mindegy.

Amúgy tudom, hogy a gyerek gyakran küzd a kruppal, és mivel írtam, hogy az enyém is az, így tudom jól, hogy milyen amikor kruppol a gyerek. És számomra elég egyértelmű volt.

Nagyon remélem, hogy a lányom nem hozza haza a fiamnak. Már kezd elegem lenni abból, hogy az ovi sem küldi haza a beteg gyerekeket.

2013. febr. 7. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Na mi lett, volt vírus? Elkaptátok? Remélem, nem!!!

Bocs valóban elsiklottam afölött, hogy a dolog reggel történt. Viszont aki kruppos, azt lehet asztmás is, attól is köhöghet így, szóval továbbra is úgy gondolom, hogy ezt nem lehet a szomszédból diagnosztizálni.

2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2013. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!