Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyiben kell másképp kezelni...

Mennyiben kell másképp kezelni egy első osztályost, mint egy óvodást?

Figyelt kérdés

Nagyobbik lánykám 7 éves lesz októberben. Most kezdi a sulit. Mennyiben kell őt másképp kezelni ezek után?

Eddig én vittem oviba, én hoztam, én fürdettem, én törölgettem meg, én csináltam neki a vacsit, vagy épp uzsit... de úgy érzem, kicsit ez sok, és ő sem igényli már. Reggel a hugit majd viszem oviba, onnan csak pár lépés a suli, hagyjam egyedül átmenni? Adjak most már neki zsebpénzt? Hagyjam, hogy egyedül fürödjön, mosson hajat, törölközzön meg?

Autista, de enyhe fokban, viszont a nevelésiben most azt mondták, ne kezeljem annak, mert már látható jele nem igazán van.

Ti mit tennétek?

Kizárólag az autizmusa miatt nem hagytam eddig kibontakozni, féltem, hogy ha mondjuk keni a kenyeret, dührohamot kap, és kárt tesz valakiben. De már nincsenek dührohamok sem.

A Ti ilyen korú gyermeketek mit csinálhat már egyedül?



2013. aug. 21. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy eslőst is ugyna úgy kisérgetni kell, törvény is előírja a szülönek. TZanítóünéni nem engedheti el nélküled...

Nem kell viszont fürdetni,öltöztetni már a középsőst sem!

2013. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne adj neki zsebpénzt,mert nincsm ég tisztában a pénz értékével. nálunk nem is engedik a tanító nénik,ohgy vásároljanka a büfében, kifejezetten kérték,ohghy ne adjukn pénzt a gyereknek kajárta.
2013. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!