Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rácsaptam a kislányom fenekére...

Rácsaptam a kislányom fenekére. Jogosan ütött vissza az apja?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:

2,5 éves kislányom hetek óta direkt bepisil. Tudja mit csinál, régóta szobatiszta, tehát biztos direkt csinálja minden egyes nap. Elborult az agyam, és rácsaptam egyet a fenekére. Erre az apja belém rúgott. Vitte zuhanyozni, a gyerek ment az ágyába pihenni. Kijött a konyhába, és olyan ideges voltam, hogy rácsaptam az ő seggére is. Erre ő teljes erejéből ököllel a hátamba vágott. Majd megfenyegetett, hogy jobb ha tudom, hogy ez lesz ha még egyszer a gyerekhez nyúlok. Kétsége esésemben utána mentem és neki löktem a szekrénynek. Utána adta volna tovább, de én bemenekültem a gyerekhez, aki az ágyában már vigyorgott rám. Mondta h menjek ki, de tudtam h gyerek előtt nem üt meg, féltem, és ott ültem az ágyán inkább.


2013. aug. 21. 20:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem van mit helyretenni a kapcsolatotokban...
2013. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
1.-nek igaza van... Egyébként lehet hogy a gyerek előtt nem csináljátok, de megérzi. Lehet hogy ezért pisil be...
2013. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%
fú de gáz egy történet,sajnállak azért nem kellett volna a hátadba öklöznie,én nem tudnák így élni :/
2013. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Párom szerint kamu...ha ilyen primitívek lennének igénytelenebbül fogalmaznál. Ha mégse kamu, szerintem keress egy normális párt magad mellé, de egyedül is jobb lenne talán...
2013. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
ez nem normalis dolog amit csinalt.en a helyedben pakolnek.....
2013. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
75%
egy ilyen férfi nem férfi...
2013. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
Maskor is utott mar meg masert? Az en ferjem is szol ha elborul az agyam es kiabalok a fiamra. Bar ez megegyezesunk hogy ha latjuk h a masik ideges szolunk hogy vegyel vissza es a nyugodtabb fel marad a gyerekkel. De ezt igy nem tudom elkepzelni h raszolok a gyerekre es o is ramkiabaljon..mi csak akkor utunk popra vagy kezere ha veszelyeset csinal ugyhogy nekem is elborulna az agyam ha valami rosszalkodasert kezet emelne a gyerekre. De a megoldas akkor sem ez..gyakran bantod? Lehet ezert akadt ki..de akkor meg is ertem. Nagyon nincs rendbe a kapcsolatotok az tuti. Talan leulnek megbeszelni vele ha csillapodtak a kedelyek..
2013. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
Most költözz, mert ez később még rosszabb lesz. (tapasztalat)
2013. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%

A " jobb,ha tudom....-os " mondatnál már cuccoltam is volna

Soha,soha nem megbocsájtható ha egy férfi kezet emel egy nőre.Főleg ha az a gyermeke anyja

A Gyermeket nevelni kell,ha anya jogosnak látja a seggrepacsit,apának is értenie kell miért.ÍGy csak kis hisztis lesz,mert tudja hogy nemlesz következménye.

Tanácsom : azonnal beszélj vele vagy különmenni

2013. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%
Te is idegbeteg vagy de a párod is.Ha eszed van költözöl mert jobb ez már nem lesz ahogy előttem is írták.
2013. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!