Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeketek tud kicsi...

2 éves gyermeketek tud kicsi segítséggel mesét mondani vagy énekelni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mit takar a 2 éves? 24 hónapos vagy 35? Nagyon nem mindegy.
2013. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Természetesen, olyan beszélő,2 evesre gondoltam, aki kb. 2-2,5 éves, nem pedig inkább már 3 - nak mondható!


Az en fiam juliusban töltötte a kettőt es kb. 1-1,5 hónapja kezdett bbeszélni napról-napra többet! Most odáig jutottunk, h enekelget, rövid mesét mond segítséggel /persze csak olyat, amit már kis milloszor hallott/ pl.:

Anya azt mondja, olyan könnyű a futasom, mint a nyári szélé, ezért........

Itt jön q segítség: ezért a szellő.......

Ezért a szellő nevet kaptam. Első utam a legelore vezet, ahol.......

Segítség: ahol tarsaimmal is....

Ahol tarsaimmal is talalkozhatok.....


Es így tovább....


Hosszabb, sokszor hallgatott zenék is mennek neki, persze nem tökéletesen kiejtve, de felismerhető! Mondokaknal dallam is van! Nem mondom, hogy sokat tud, de szerintem ez is nagyon jó, ezért is voltam kíváncsi, h másoknál mi a helyzet!


A válaszokat köszönöm szépen!

2013. aug. 24. 04:15
 13/14 anonim ***** válasza:
2 évesen végig mondta a megy a gőzős mondókát segítség nélkül de ő 13 hósan kezdett beszélni!
2013. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még alig beszél.
2013. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!