Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús anyukák! A Ti kisfiato...

Kisfiús anyukák! A Ti kisfiatok is oda van a Bakuganért? Ti mennyi idősen vettetek Neki először? És miért vettétek meg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
a kisfiúk mindig oda vannak valami éppen futú hóbortért, ugyanúgy, ahogy a lányok is... ha most a bakugan a menő, akkor nem csak a te fiad van érte odáig... mikor én 10 éves körül voltam, akkor a dragon ball volt a fiúk kedvence, a lányoké meg a sailor moon...utána jött a pokemon, meg a yugi-oh...és így tovább a bakugan a legújabb hóbort, teljesen normális, hogy a kisfiad oda van érte, majd egy-két év múlva már valami másért lesznek oda... ha nem tartod srágának és értelmetlennek, vedd meg neki nyugodtan (bár nem tudom pontosan mire gondolsz, a mese részeire vagy valami játékra) ...de arra készült, h egy éven belül már csak kallódni fog és el lesz felejtve
2009. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elnézést a sok elgépelésért, remélem így is érthető, amúgy nem vagyok fiús anyuka, de van egy kisöcsém és én se voltam olyan régen gyerek... (20/L)
2009. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 13 éves wok és 32 Bakuganom van. A mi sulinkban mindenki ezt játsza. Elvisszük és a szünetben játszunk vele.Tehát mifelénk is nagy dili!Cserélgetünk kártyát meg golyót és sztem lehet h ez az őrület pár év múlva lemegy addig is élvezzük ezt a játékot mert naon jóóó!!!
2009. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!