Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Válogatós, rosszevő gyermekek...

Válogatós, rosszevő gyermekek Anyukáitól kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
A 2 éves kisfiamat nem tudom rávenni a főtt étel evésére, de még csak megkóstolni sem hajlandó! Nagyon kevés étel van ami ínyére való. Ez gyerekkori sajátosság, vagy én csinálok rosszul valamit? Ez a helyzet úgy fél éve elég nehéz, előtt legalább bármit adtam, mindenből evett.
2013. aug. 25. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem születésétől kezdve rosszul esik, hiába ömlött a szájába a tej a mellemből alig akart enni, csak a cumisüveget fogadta el. Ahogy nőt ez a rossz evés megmaradt. Mai napig rosszul eszik, bezzeg az óvodában a tejen kívül mindent megeszik, megiszik. Én itthon ha fejen állok se hajlandó pár faaltnál többet enni, nekem már tényleg mindegy mit eszik, csak egyen valamit. Egészséges ételeket akartam mindig is etetni, ma már örülök, ha akármit megeszik, felőlem lehet benne színezék, cukor, tartósítószer bármi csak egye meg. Én rontottam el, már terhesen is ettől féltem, hogy mi lesz ha rossz evő lesz, hát az lett.
2013. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek, az én másfél éves lányom is nagyon rossz evő. Nekem két hete lett nagyon elegem abból, hogy minden evés előtt gyomorgörcs kapott el. Elkezdtem neki adni Béres cseppet, C-vitaminnal együtt. Hamarosan kezdi a bölcsit is, így immunerősítésként is jól jön. Nálunk nagyon sokat segített. Nem eszik hatamas mennyiséget, de legalább normálisan ebédel és vacsorázik. És délelőtt csak sima ásványvizet adok neki inni, az nem telíti el.

2013. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Ez az én kérdésem... azóta sem változott semmi,adtam én már neki annyi cseppet,mindent kipróbáltam,semmi...voltunk vérvételen,elküldtek mindenféle vizsgálatra...semmi.

Csak reménykedni tudok benne,hogy kinövi.

Kitartás!!!! És ha találsz valami módszert,vagy csak beszélgetni szeretnél,nyugodtan írj! :)

2013. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Az én pici fiam, amikor kicsi volt és vmi nme tetszett neki, akkor nme evett.ÉS MÁST SE!!!

A menü: eszel

B menü: éhen maradsz

1-2 szer korgott a gyomra, de mivel nem lehetett mást enni megkóstolt mindent.

Ennyi. Következetesnek kell lenni.

Ma 16 éves.A fiam, most sem válogat.

A menüleosztás maradt :)

Egyébként, a gyerekek esznek, ha éhesek.

Csak nem kell akkora feneket keríteni a dolognak.

2014. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!