Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli gyermeketek...

Másfél év körüli gyermeketek lábára éjjel szoktatok zoknit húzni?

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom, és most hogy melegek voltak nem volt zokni éjjel a lábán. Azon gondolkodtam, hogy ősszel és télen kell-e majd zokni a lábára éjjelre!? Ti szoktatok rá adni?
2013. aug. 27. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányunkra nem adtam,mert mindig lehuzta,ráragasztani se lehetett volna,de a takarót se,apja fajta,utálja a meleget.

A fiunk viszont rám ütött,amint bejön egy kis hideg,bolyhos zokni,pizsama alsó-felső,nyakig takaró,25 fok alatt vacog.

(így alszunk 22-23 fokban télen,férjem és lányom kitakarózva,én és a fiam elektromos ágymelegítőn)

2013. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fogok, és most is hogy már hűvösebb van, mivel nem nagyon lehet betakarni, úgyhogy én éjszakára úgy öltöztetem, hogy takaró nélkül se fázzon meg.
2013. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az én lányom sem nagyon bírja a meleget, és ha be van öltöztetve!
2013. aug. 27. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 évesen még mindig kezes lábas rugiban alszik, persze amíg kánikula volt csak bodyt adtam rá, de pár napja már az nem elég. Előnye, hogy mindene be van "takarva", mert takatót nem használunk.
2013. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam is pizsirugis volt eddig, de már nem tűri meg magán. Bodyt, melegítőnacit, és zoknit fogok ráadni, mert a takarót pillanatok alatt lerúgja.
2013. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zokni nélkül, egy vékony saját készítésű hálózsák oldotta meg a problémámat.
2013. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 hós a fiam és igen,adok rá.Elviseli magán szerencsére.
2013. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jégtánc ***** válasza:
Nem adok rá.Ha hideg lesz akkor hálózsákba teszem.
2013. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!