Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használtátok a rácsos...

Meddig használtátok a rácsos ágyat?

Figyelt kérdés
Kislányom 2,5 éves. Már vettünk ki neki 3 rácsot, hogy tudjon közlekedni, azt elfogadta. Tudtuk, hogy nem akarja, de hétvégén elkezdtük átalakítani az ágyát sima kis ággyá, rács nélkül, de éktelenül zokogott, könyörgött hogy ne. Lelki sérülést azért nem akartam okozni, így megbeszéltük, hogy majd pár hét múlva megpróbáljuk. Nagyon ragaszkodik hozzá, mi soha nem tudjuk átcsábítani a mi ágyunkba, pl mikor beteg, hogy aludjon ott, ő csak a saját ágyát szereti. Meddig nem "gáz", ha fent vannak a rácsok?
2013. júl. 10. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy lányom sokáig még azt sem engedte, hogy a rácsokat kivegyük. Mivel terhes voltam és már nem emelhettem, ezért mindig kivettem, ő bemászott és vissza kellett tennem. :)

3 éves szülinapra kapott egy félgaléria ágyat, azt nagyon szerette.

2013. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 hónap múlva lesz 3 éves és még ő is rácsos ágyban alszik. Szereti, kuckózik benne, én nem erőltettem eddig az ágycserét. Most abban maradtunk, hogy mivel őssszel megy oviba, akkorra időzítjük, megbeszéltük vele, hogy az ovis nagyfiúk már heverőn alszanak és ez így nagyon tetszik neki, várja is, szóval szerintem nem lesz gond az átállással.
2013. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam 3 évesen kapott nagy heverőt leesésgátlóval, de akkor még kiságyban aludt, hagytuk, hogy megbarátkozzon a nagy ágyával. Eleinte csak bemászott, ugrált rajta, aztán szépen átszokott.

A kisebbik fiam 2 éves és egy hónapos, épp most kapott nagy ágyat, mert a kiságyból kimászott többször és megütötte magát. Ő is még csak játszani jár a nagy ágyba, remélem hamarosan aludni is akar majd benne.

2013. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!